přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Příspěvky Prichádzajúce vylepšenia pre KDE Plasma 5.19

Prichádzajúce vylepšenia pre KDE Plasma 5.19
Dr.Watson 24. 04. 2020, 10:17:22
Odpovědět  Odkaz 
Ahoj, dá se v této aktualizaci měnit výstup zvuku?
Linuxy, co jsem s KDE zkusil (Neon, OpenSuse, Banjaro) poaktualizaci KDE před cca dvěma měsíci toto nastavvení přestaly mít. Mně Linux špatně načítá zvukovku a ve valné většině zapnutí/restartu musím nastavovat.
Ivan Kmeťo Re: Prichádzajúce vylepšenia pre KDE Plasma 5.19
Ivan Kmeťo 24. 04. 2020, 10:33:46
Odpovědět  Odkaz 
Neviem presne čo to môže spôsobovať, ale v tomto súhrne je spomenutá iba oprava chyby, ktorá sa týkala vypnutia systémových zvukov bez možnosti ich opätovného spustenia a oprava by mala byť zahrnutá v aktualizácii KDE Plasma 5.18.5. Chýba vám správca nastavení alebo vám len nezobrazuje dostupné výstupy? Pri rýchlom vyhľadaní som našiel tento odkaz, ktorý by vám možno mohol pomôcť:
https://forum.manjaro.org/t/kde-no-devices-in-audio-volume-settings/11849
Prichádzajúce vylepšenia pre KDE Plasma 5.19
Dr.Watson 25. 04. 2020, 16:21:22
Odpovědět  Odkaz 
Zkusil jsem ten odkaz ale nepomohlo to.
v nastavení zvuku p aktualizaci KDE cca před dvěma třemi měsíci z,izeůy rpůetky kde se dalo vybrat "sluchátka", reproduktory" nebp "stereo", teď je to napevno na "reproduktory". Já mám repráky ve sluchátkovém výstpu s napájením do USB a nikdy mi je to nenačte, takže jsem se vrátil k Mintu KDE 18.3, chtěl jsem se připravit až pomine v příštím roce podpora. KDE mám rád ale pak vlezu do XFCE asi OpenSuse, v tom jediném prostředí ta možnost přepnutí zůstává.
Dík za radu.
Prichádzajúce vylepšenia pre KDE Plasma 5.19
Jirka 27. 04. 2020, 10:57:33
Odpovědět  Odkaz 
Koukám, že jediné, co by Plasmu z mého hlediska posunulo správným směrem, totiž úplná likvidace dementních monochromatických ikon, se pořád nekoná...

No nic, doufám, že bude stále možná alespoň pracná a ne zcela dokonalá ruční náprava tohoto děsu.