přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Příspěvky První oficiální verze hudebního přehrávače KDE Elisa

První oficiální verze hudebního přehrávače KDE Elisa
Daniel 13. 04. 2018, 22:55:45
Odpovědět  Odkaz 
Vzhledem k tomu, že internetové hudební přehrávače (YouTube, Spotify, Apple Music …) mi nepřehrají mojí hudební sbírku na mém disku (pořád si ještě rád koupím fyzické CD a to si převedu i do mp3), bude moc fajn když bude k dispozici nějaký pořádný přehrávač. Rhythmbox od té doby, co v něm nefunguje plugin CoverArt, je pro mě bohužel nepoužitelný. Přehrávač Banshee, který je sice dobře použitelný, je ale už čtyři roky neaktuální.
Re: První oficiální verze hudebního přehrávače KDE Elisa
Jirka 13. 04. 2018, 23:10:26
Odpovědět  Odkaz 
Třeba takový Clementine není pořádný hudební přehrávač?
Re: Re: První oficiální verze hudebního přehrávače KDE Elisa
Milhouse 14. 04. 2018, 15:18:50
Odpovědět  Odkaz 
Přesně, používám na KDE5 Clementine jak pod Linuxem, tak i pod Win. Ale asi stejně Elisu zkusím. :)
Re: Re: Re: První oficiální verze hudebního přehrávače KDE Elisa
Milhouse 14. 04. 2018, 15:21:43
Odpovědět  Odkaz 
Plus pro Clementine na Android je i stejnojmené vzdálené ovládání. KDE Connect s ní umí samozřejmě také komunikovat...
Re: Re: První oficiální verze hudebního přehrávače KDE Elisa
Daniel 14. 04. 2018, 20:51:01
Odpovědět  Odkaz 
Clementine jsem zkoušel a ikdyž vypadá hodně zajímavě, má v podstatě stejný problém jako Rhythmbox - nenabízí náhled na sbírku pomocí přebalů jako to dělá Banshee, nebo jak to dělal ještě lépe plugin CoverArt v Rhythmbox. V Clementine je sice v menu dostupná položka "Správce obalů", ale to není úplně ono. Škoda, protože Clementine se mi fakt líbí.
Re: Re: Re: První oficiální verze hudebního přehrávače KDE Elisa
Milhouse 15. 04. 2018, 12:07:50
Odpovědět  Odkaz 
Zkus požádat vývojáře, program se stále pomalu vyvíjí. Třeba potřebují jen nápady pro zlepšení. :)