přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S

Příspěvky Sublime Text 3 – lehké a přesto funkcemi nabité IDE

Sublime Text 3 – lehké a přesto funkcemi nabité IDE
Palo 3. 06. 2015, 17:57:12
Odpovědět  Odkaz 
Ja používam ST3 relatívne krátko, ale tiež som si ho zamiloval. Prehľadné ovládanie a hlavne tá rýchlosť. Eclipse alebo iné konkurenčné IDE sa spúšťa a aj vypína tak 2 minúty. Tu je to záležitosť pár sekúnd. Na to konfigurovanie si treba zvyknúť, dá sa to zvládnuť za 1 deň aj pre začiatočníkov. Privítal by som a myslím že aj začiatočníci keby spravíte recenziu pluginov do ST3, pretože pri tom množstve je občas náročné si vybrať ten správny. Ďakujem.
Sublime Text 3 – lehké a přesto funkcemi nabité IDE
Ondřej Kolín 3. 06. 2015, 22:02:22
Odpovědět  Odkaz 
Jinak uložení na ftp při uložení je hrozně snadné, stačí namountovat souborový systém pomocí gvfs a máte to nativně v průzkumníku (Nemo (cinnamon) určitě, tedy asi i nautilus a caja)
Re: Sublime Text 3 – lehké a přesto funkcemi nabité IDE
Vojtěch Hutla 3. 06. 2015, 22:36:53
Odpovědět  Odkaz 
To je pravda, ale pokud mi to nabídne IDE, které využívám na více operačních systémech, proč to nevyužít
Sublime Text 3 – lehké a přesto funkcemi nabité IDE
Pavel Vybíral 4. 06. 2015, 10:12:17
Odpovědět  Odkaz 
Používám editor Atom. Nabídl mi všechno, co nabízí SublimeText a působí na mě lepším dojmem. Obrovská modularita je přítomna už v základu. Navíc je OpenSource.
Re: Sublime Text 3 – lehké a přesto funkcemi nabité IDE
Bob 4. 06. 2015, 14:42:00
Odpovědět  Odkaz 
Tak Atom zrovna neovplýva rýchlosťou. Oproti ST3 je pomalý.
Re: Sublime Text 3 – lehké a přesto funkcemi nabité IDE
Palo 4. 06. 2015, 14:58:24
Odpovědět  Odkaz 
Súhlasím Atom je veľmi zaujímavý, avšak po nainštalovaní pluginov sa veľmi spomalí. Som presvedčený že po určitej dobe prekoná Sublime Text, zatiaľ však má určité nedostatky. Každopádne s malým množstvom pluginov je to plnohodnotná náhrada.
Re: Re: Sublime Text 3 – lehké a přesto funkcemi nabité IDE
Pavel vybíral 5. 06. 2015, 18:36:47
Odpovědět  Odkaz 
Atom bývával šíleně pomalý, ale s každou aktualizací je to lepší a lepší. Dnes už si (aspoň v mém případě) o ty 2-3 sekundy navíc oproti ST3 klidně počkám. ;-)
Re: Sublime Text 3 – lehké a přesto funkcemi nabité IDE
Hnát 28. 09. 2016, 10:36:56
Odpovědět  Odkaz 
Atom bohužel nepodporuje pravý alt u mezinárodních klávesnic. Takže je nemožné napsat například { (Ralt + B). Pro mě je to zásadní nedostatek. Sublime text a řada dalších editorů s tím nemá problém.
Re: Re: Sublime Text 3 – lehké a přesto funkcemi nabité IDE
daks 28. 09. 2016, 15:14:26
Odpovědět  Odkaz 
To s tím pravým altem řešil balíček keyboard-localization a od verze 1.12 už snad balíček není potřeba.
Re: Re: Sublime Text 3 – lehké a přesto funkcemi nabité IDE
Zlín 11. 04. 2019, 20:13:31
Odpovědět  Odkaz 
"[
{ "keys": ["ctrl+alt+f"], "command": "insert_snippet", "args": {"contents": "["} },
{ "keys": ["ctrl+alt+g"], "command": "insert_snippet", "args": {"contents": "]"} },
{ "keys": ["ctrl+alt+x"], "command": "insert_snippet", "args": {"contents": "#"} }
]"
znějakého důvodu si sublime myslí, že ctrl+alt je altGr. Hloupí Amíci
Sublime Text 3 – lehké a přesto funkcemi nabité IDE
talpa 8. 11. 2015, 00:34:58
Odpovědět  Odkaz 
A co debug php a ajaxu? Je tam nejaka moznost?
Sublime Text 3 – lehké a přesto funkcemi nabité IDE
Corey 21. 11. 2015, 12:20:33
Odpovědět  Odkaz 
Mě se opravdu líbí. Hledal jsem dobrý IDE pro Python, který zobrazuje whitespace. Nicméně pro moje amatérské programování je $70 dost.
Sublime Text 3 – lehké a přesto funkcemi nabité IDE
Qk 26. 10. 2016, 18:30:22
Odpovědět  Odkaz 
Jaky je rozdil mezi Sublime 2 a 3?