přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Nové stolní NASy od QNAP s dlouhodobou podporou

Nové stolní NASy od QNAP s dlouhodobou podporou

TS-453E

Společnost QNAP představila dva nové stolní modely NAS zařízení. Jde o model TS-253E se dvěma diskový­mi pozicemi a TS-453E se čtyřmi diskovými pozicemi.


Nové NASy jsou vybaveny čtyřjádro­vým procesorem Intel Celeron J6412 a bude dostupná a podpo­rovaná společností QNAP po prodlouženou dobu (až do roku 2029). Řada TS-x53E je tak ideální pro poskytovatele řízených služeb, systémové integrátory a další firmy podnikající v oblasti IT, které vyžadují shodné modely NAS na dlouhodobé projekty.

Řada TS-x53E nabízí 8 GB RAM a duální konektivitu 2,5GbE. Díky možnosti slučování portů 2,5GbE lze navíc využít šířky pásma až 5 Gb/s pro vyšší výkon a obsluhování více uživatelů. Zařízení mají také dva sloty PCIe M.2 2280. Do nich mohou uživatelé nainstalovat disky NVMe SSD a aktivovat SSD cache pro zvýšení celkového výkonu NAS nebo Qtier, technologii automatického stupňování od společnosti QNAP, která pomáhá nepřetržitě optimalizovat efektivitu úložiště.

Díky dvěma výstupům HDMI lze nová zařízení využít také pro dohled v rámci kamerových systémů nebo pro přímé přehrávání multimédií. Oba výstupy HDMI podporují rozlišení až 4K (3840 x 2160p) při 30 Hz.

Nová řada TS-x53E se dodává s nejnovější verzí operačního systému QTS, pro který je k dispozici bohatá nabídka aplikací pro firmy i jednotlivce. například aplikace Snímky slouží k ochraně NAS vůči ransomwaru; myQNAPcloud nabízí uživatelům zabezpečené připojení k NAS přes internet; Hybrid Backup Sync slouží ke snadnému zálohování souborů na NAS na cloud či na vzdálený/lokální NAS pro splnění zálohovací strategie 3-2-1; QVR Elite umožňuje uživatelům vybudovat efektivní dozorovací systém.

QNAP TS-253E

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blogPublic Relations

Význam archivace e-mailů roste a jde o nedílnou součást kybernetické odolnosti

E-maily jsou jedním z nejcennějších a nejautentičtějších informačních zdrojů naší doby. Uprostřed pandemie exponenciálně vzrostl objem e-mailů, přičemž digitalizace a práce na dálku se staly jádrem kontinuity podnikání.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 10. April

Zapojte se do tvorby distribuce Mageia

Podílejte se na vytváření balíčků pro Mageiu, dělejte, co je potřeba, staňte se baličem


Pavel Fric

Pavel Fric, 13. March

Lollypop

Lollypop je hudební přehrávač navržený, jak ukazuje jeho podoba, aby výborně zapadl do pracovního...


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Všechny blogy »