přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Nový dozorovací server QNAP kombinuje PoE switch a NAS

Nový dozorovací server QNAP kombinuje PoE switch a NAS

QVP-41B

Společnost QNAP představila nový síťový dozorovací server QVP-41B, který v sobě integruje funkce PoE swiche, NVR, NASu a routeru se šestnácti 30wattovými gigabitovými porty PoE, dvěma kombinovanými porty RJ45/SFP a dvěma porty pro správu hostitelů 2,5GbE. Novinka tak v jednom zařízení nabízí kompletní dozorovací infrastrukturu.


Model QVP-41B je poháněn čtyřjádrovým procesorem Intel Celeron J4125 a je vybaven čtyřmi 3,5" pozicemi pro disky SATA, které poskytují velký úložný potenciál splňující požadavky na monitorování menších a středně velkých prostředí.

QVP-41B

„S vestavěným 140W PoE a podporou až 24 kamer poskytuje QVP-41B kompletní možnosti síťového serveru pro dozorování. Pomocí aplikace QVR Smart Client také současně nahrávat a sledovat dozorovací kanály. Pořízené záznamy lze inteligentně analyzovat pomocí aplikace QVR Smart Search a pro rozsáhlá nasazení (například v maloobchodě) lze všechny servery QVR Pro včetně QVP-41B centrálně spravovat prostřednictvím QVR Center,“ popisuje možnosti nového zařízení Alan Kuo ze společnosti QNAP.

Zařízení QVP-41B je kompatibilní s normou IEEE 802.3at PoE+ a má šestnáct portů s 30wattovým gigabitovým PoE, aby uspokojilo požadavky bullet kamer, kamer typu rybí oko, kamer 4K PTZ a kamer Speed Dome vyhovujících standardu ONVIF; nebo vysoce výkonných zařízení, jako jsou IP telefony, LED světla a digitální zobrazovací zařízení. Přitom QVP-41B podporuje inteligentní funkce řízení PoE včetně plánování, prioritizace napájení a zakázání a povolení napájení pro pracovníky IT k centrální správě všech zařízení.

QVP-41B

Důležitou součástí výbavy QVP-41B je dozorovací software QVR Pro, ale současně je kompatibilní i s dalšími dozorovacími aplikacemi. Další aplikace od QNAPu QVR Smart Search dokáže vyhledat záznamy událostí v zadaném čase a oblasti, a QVR Pro Client umožňuje monitorovat různé platformy a flexibilně přepínat mezi živým zobrazením a režimem přehrávání a mít tak plnou kontrolu nad monitorovanými oblastmi.

QVR Pro Client

Zařízení QVP-41B má tichý systém chlazení a poskytuje výstup HDMI 2.0 pro přímé přehrávání živých přenosů v rozlišení až 4K (3840x2160) 60 Hz. Díky konsolidaci funkcí vícero zařízení v tichém a stylovém provedení splňuje zařízení QVP-41B požadavky na inteligentní dozorování například v prostředí maloobchodu.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz