přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Nový dozorovací server QNAP kombinuje PoE switch a NAS

Nový dozorovací server QNAP kombinuje PoE switch a NAS

QVP-41B

Společnost QNAP představila nový síťový dozorovací server QVP-41B, který v sobě integruje funkce PoE swiche, NVR, NASu a routeru se šestnácti 30wattovými gigabitovými porty PoE, dvěma kombinovanými porty RJ45/SFP a dvěma porty pro správu hostitelů 2,5GbE. Novinka tak v jednom zařízení nabízí kompletní dozorovací infrastrukturu.


Model QVP-41B je poháněn čtyřjádrovým procesorem Intel Celeron J4125 a je vybaven čtyřmi 3,5" pozicemi pro disky SATA, které poskytují velký úložný potenciál splňující požadavky na monitorování menších a středně velkých prostředí.

QVP-41B

„S vestavěným 140W PoE a podporou až 24 kamer poskytuje QVP-41B kompletní možnosti síťového serveru pro dozorování. Pomocí aplikace QVR Smart Client také současně nahrávat a sledovat dozorovací kanály. Pořízené záznamy lze inteligentně analyzovat pomocí aplikace QVR Smart Search a pro rozsáhlá nasazení (například v maloobchodě) lze všechny servery QVR Pro včetně QVP-41B centrálně spravovat prostřednictvím QVR Center,“ popisuje možnosti nového zařízení Alan Kuo ze společnosti QNAP.

Zařízení QVP-41B je kompatibilní s normou IEEE 802.3at PoE+ a má šestnáct portů s 30wattovým gigabitovým PoE, aby uspokojilo požadavky bullet kamer, kamer typu rybí oko, kamer 4K PTZ a kamer Speed Dome vyhovujících standardu ONVIF; nebo vysoce výkonných zařízení, jako jsou IP telefony, LED světla a digitální zobrazovací zařízení. Přitom QVP-41B podporuje inteligentní funkce řízení PoE včetně plánování, prioritizace napájení a zakázání a povolení napájení pro pracovníky IT k centrální správě všech zařízení.

QVP-41B

Důležitou součástí výbavy QVP-41B je dozorovací software QVR Pro, ale současně je kompatibilní i s dalšími dozorovacími aplikacemi. Další aplikace od QNAPu QVR Smart Search dokáže vyhledat záznamy událostí v zadaném čase a oblasti, a QVR Pro Client umožňuje monitorovat různé platformy a flexibilně přepínat mezi živým zobrazením a režimem přehrávání a mít tak plnou kontrolu nad monitorovanými oblastmi.

QVR Pro Client

Zařízení QVP-41B má tichý systém chlazení a poskytuje výstup HDMI 2.0 pro přímé přehrávání živých přenosů v rozlišení až 4K (3840x2160) 60 Hz. Díky konsolidaci funkcí vícero zařízení v tichém a stylovém provedení splňuje zařízení QVP-41B požadavky na inteligentní dozorování například v prostředí maloobchodu.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blogPublic Relations

Bezpečné zálohování a spolehlivá obnova dat jsou odpovědí na všudypřítomnou hrozbu ransomwaru

VeeamUž to tak vypadá, že ransomware ze světa nezmizí, a organizace se tomu musí přizpůsobit, aby dokázaly tuto hrozbu přežít a zajistit odolnost svého podnikání vůči jejím dopadům. Na ransom­ware se musíme přestat dívat jako na náhodnou událost, ale vnímat ji jako stále přítomnou hrozbu, kdy už není otázka, zda a kdy, ale jak často nás zasáhne.

Pokračování ...Public Relations

Jak se chránit před zranitelnostmi? MSP službou!

ZebraPočet softwarových zranitelností neustále roste – zatímco v roce 2021 bylo dle informací katalogu CVE zjištěno celkem 20 171 zranitelností, vloni došlo k dalšímu nárůstu na rekordních 25 277 případů. Navíc také roste jejich závažnost, a i v roce 2022 se zvýšil počet tzv. kritických zranitelností. Mezi nimi například proslulý Log4J.

Pokračování ...Public Relations

Průkopnická automatizovaná obrana pohyblivých cílů

SophosS tím, jak se prostředí kybernetických hrozeb stává stále složitějším, bezpečnostní týmy čelí rapidnímu nárůstu počtu hrozeb. Mnoho organizací se potýká s vysokým počtem výstrah a falešně pozitivních hlášení, což vede k neustálému úsilí o jejich vyřešení a zbytečnému zatěžování zdrojů a snižování účinnosti zabezpečení.

Pokračování ...


Tagy