přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Konference Open-source řešení v sítích 29. října v Karviné

Control

Konference Open-source řešení v sítích 29. října v Karviné

ors_logo.jpg

Slezská univerzita v Opavě, Obchodně podnikatelská fakulta v Karviné, Ústav informačních technologií a Liberix, o.p.s. vás zvou na konferenci věnovanou svobodnému softwaru, která se koná 29. října 2009 v Karviné.


reklama

Open-source řešení v sítích

Zveme vás na konferenci věnovanou svobodnému softwaru.

Konference se koná 29. 10. 2009 od 9:00 v prostorách Obchodně podnikatelské fakulty v Karviné.

ORS Logo

Akce je určena široké odborné i neodborné veřejnosti se zaměřením na studenty informatických, ekonomických a marketingových oborů. Hlavním cílem je seznámení s možnostmi svobodného softwaru a otevřených technologií. Program obsahuje množství přednášek a seminářů s účastí akademické, komunitní i korporátní sféry.

„Jsme velmi rádi, že konferenci podporuje takové množství partnerů. Očekáváme, že setkání odborníků i laiků povede k diskuzi nad použitím otevřených technologií v praxi, a to nejen v akademické, ale zejména té firemní. Na principu setkání odborné i laické veřejnosti z obchodní i školské sféry je letošní ročník konference postaven,“ vysvětluje ing. Lukáš Macura, člen přípravného výboru.

Na konferenci se objeví příspěvky z praktického nasazení open source technologií ve velkém prodejním řetězci, v nemocnici nebo technologické firmě. Několik příspěvků se věnuje použití open source v životě univerzity, dále budou představeny technologie Jabber, Jo

omla nebo Moodle. Kromě dvou přednáškových sálů bude k dispozici také počítačová laboratoř s probíhajícími semináři (např. správa počítačových učeben).

Vstup na akci je volný, účastníci by se měli ve vlastním zájmu registrovat. Registrovaní mají zajištěn vstup, obdrží konferenční materiály a zúčastní se losování o ceny. Další informace naleznete na stránkách ors.slu.cz, kde jsou k dispozici také letáky k propagaci akce.

Lukáš Macura, přípravný výbor OSR 2009
Vlastimil Ott, Liberix, o.p.s

Slezská univerzita

Liberix

Generální partner

Tieto

Hlavní partner

Unis Computers

Partneři

WinStrom

Invea Tech

Data Inter

Phonyx

Net Guru

Averia

Grada

Odborný partner

CZ NIC

Mediální partneři

ABC Linuxu

LinuxEXPRES

Root.cz

Zdroják

OpenOffice.cz

MandrivaLinux.cz

topzine.cz

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz