přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Lara Croft bude na Linuxu již tento měsíc!

Control

Lara Croft bude na Linuxu již tento měsíc!

riseofthetomb.jpg

Minulý měsíc se objevily zprávy, že úspěšná hra Lara Croft - Rise of the Tomb Raider bude vydána i pro Linux, přesný termín ovšem nebyl znám. Teď už ho víme!


reklama

Společnost Feral Interactiv, která hru portuje, oznámila, že hra pro Linux vyjde s nepatrným zpožděním po uvolnění verze na macOS, které je nastavené na 12.dubna. Bude to již dvacátý první linuxový port z Feralu. Navíc 26.dubna má vyjít Ubuntu 18.04 LTS, které by mohlo sloužit jako ideální propojení s očekávanou hrou. Víme, že Rise of the Tomb Raider bude podporovat nové Vulkan API, což by nám mělo zajistit velmi slušný herní výkon. Už zbývá jen doufat, že se co nejdříve dozvíme systémové požadavky hry pro Linux, které jsou momentálně neznámé.

Hra bude k dispozici prostřednictvím řady online prodejen.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Roman Breda


  • Distribuce: Fedora
  • Grafické prostředí: GNOMEPublic Relations

Studium IT pro správce sítí nově i v kombinované formě

Na plzeňské Vyšší odborné škole zdravotnické, managementu a veřejnosprávních studií – vošplzeň.cz – zaznamenáváme dlouhodobý trend poptávky po odbornících v oblasti informačních technologií. Jelikož je v tomto oboru potřeba v souvislosti s neustálým vývojem nových technologií získávat nové znalosti, připravili jsme již od letošního školního roku 2018/2019 3letý vzdělávací program Systémový administrátor IT v kombinované (dálkové) formě.

Pokračování ...


Tiskárna Brno