přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Lara Croft bude na Linuxu již tento měsíc!

Alvao

Lara Croft bude na Linuxu již tento měsíc!

riseofthetomb.jpg

Minulý měsíc se objevily zprávy, že úspěšná hra Lara Croft - Rise of the Tomb Raider bude vydána i pro Linux, přesný termín ovšem nebyl znám. Teď už ho víme!


reklama

Společnost Feral Interactiv, která hru portuje, oznámila, že hra pro Linux vyjde s nepatrným zpožděním po uvolnění verze na macOS, které je nastavené na 12.dubna. Bude to již dvacátý první linuxový port z Feralu. Navíc 26.dubna má vyjít Ubuntu 18.04 LTS, které by mohlo sloužit jako ideální propojení s očekávanou hrou. Víme, že Rise of the Tomb Raider bude podporovat nové Vulkan API, což by nám mělo zajistit velmi slušný herní výkon. Už zbývá jen doufat, že se co nejdříve dozvíme systémové požadavky hry pro Linux, které jsou momentálně neznámé.

Hra bude k dispozici prostřednictvím řady online prodejen.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Roman Breda


  • Distribuce: Fedora
  • Grafické prostředí: GNOMEPublic Relations

Visibilita a řízení přístupu v síti: Detekce a řízení vnitřních hrozeb

Dimension DataHackeři to mají čím dál jednodušší. Ve stále rostoucí IT infrastruktuře firem, do které se připojují další a další uživatelé a zařízení, internetoví zločinci snadno skryjí své aktivity. Kvůli menší přehlednosti sítě mají spoustu času na krádež dat, financí nebo poškození firmy dříve, než je bezpečnostní systémy odhalí. Řešením je zavedení bezpečnostní politiky uvnitř sítě. Navštivte seminář společnosti Dimension Data, který vám pomůže se v této problematice zorientovat.

Pokračování ...


CeBIT 2018