přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Linux na PS4

Autodesk

Linux na PS4

ps4.jpg

Pokud jste někdy přemýšleli nad tím, zda-li by nebylo možné spustit Linuxový systém na herní konzoli Sony Playstation 4, tak vám jistě udělá radost, že díky tvrdé práci několika vývojářů se tato myšlenka pomalu stává skutečností.


reklama

Vývojář Valentin Breiz nedávno aktualizoval svůj PS4 Linux Loader. Jednoduchý nástroj, který umožňuje spustit Linux na herní konzoli Sony Playstation 4 s firmwarem 4.55. Zatím se ale zdá, že systém Linux na této platformé pracuje pouze s některými modely, které používají souborový systém FAT.

Další podrobnosti naleznete na webu https://github.com/valentinbreiz/ . Zde vývojář dokumentuje skutečnost, že v současné době pracuje na portování vysílače MN864729, aby přidal podporu výstupu videa pro novější modely.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Roman Breda


  • Distribuce: Fedora
  • Grafické prostředí: GNOMEPublic Relations

Studium IT pro správce sítí nově i v kombinované formě

Na plzeňské Vyšší odborné škole zdravotnické, managementu a veřejnosprávních studií – vošplzeň.cz – zaznamenáváme dlouhodobý trend poptávky po odbornících v oblasti informačních technologií. Jelikož je v tomto oboru potřeba v souvislosti s neustálým vývojem nových technologií získávat nové znalosti, připravili jsme již od letošního školního roku 2018/2019 3letý vzdělávací program Systémový administrátor IT v kombinované (dálkové) formě.

Pokračování ...


Tiskárna Brno