přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Na Valentýna vyšlo GNOME 3.28 Beta Desktop

Autodesk

Na Valentýna vyšlo GNOME 3.28 Beta Desktop

gnome.png

Desktopové prostředí GNOME 3.28 přichází do beta testů. Je důležitou aktualizací široce používaného desktopového prostředí Linuxu, které můžeme najít například v hojně používaném operačním systému Ubuntu.


reklama

Nová verze slibuje mnoho nových funkcí a širokou škálu vylepšení. Beta verze byla opožděna, protože GNOME 3.28 momentálně používá konstrukci sandbox projektu BuildStream. Pro vývojáře aplikací se doporučuje otestovat své aplikace v nové verzi GNOME, aby se ujistili, že stále pracují dobře. Tato beta je dodávána se staršími balíky GNOME Shell 3.27.1 a Mutter 3.27.1.

Druhá beta verze desktopového prostředí GNOME 3.28 by měla být uvolněna do konce měsíce. Konečné vydání prostředí se očekává 14. března 2018.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Roman Breda


  • Distribuce: Fedora
  • Grafické prostředí: GNOMEPublic Relations

Studium IT pro správce sítí nově i v kombinované formě

Na plzeňské Vyšší odborné škole zdravotnické, managementu a veřejnosprávních studií – vošplzeň.cz – zaznamenáváme dlouhodobý trend poptávky po odbornících v oblasti informačních technologií. Jelikož je v tomto oboru potřeba v souvislosti s neustálým vývojem nových technologií získávat nové znalosti, připravili jsme již od letošního školního roku 2018/2019 3letý vzdělávací program Systémový administrátor IT v kombinované (dálkové) formě.

Pokračování ...


Tiskárna Brno