přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Nejlepším pracovním prostředím je KDE

POINT.X (2018-19)

Nejlepším pracovním prostředím je KDE

kde.png

Na známém linuxovém zpravodajském serveru proběhla mezi jeho čtenáři anketa o nejoblíbenější pracovní prostředí. Pojďme se podívat na to, kdo tedy vyhrál. 


Na Linux Journal proběhla anketa o nejoblíbenější pracovní prostředí jeho čtenářů. Žádné překvapení se nekonalo, ale pouze se utvrdily trendy poslední doby na linuxovém desktopu. Nejvíce hlasů získala KDE Plasma, a to s velkým náskokem (téměř 15%) na druhé GNOME. Jako třetí se umístilo Xfce, ale jen s mírnou ztrátou na GNOME.


Mnoho čtenářů uvedlo, že vybrali KDE proto, že je velmi dobře přizpůsobitelné a třeba uživatel, který přechází z Windows na Linux si jej může předělat do podoby Windows. Mimo to chválí velký posun ve stabilitě KDE, která je lepší než kdy dřív.

Nahoru

Top články z OpenOffice.cz

Tomáš Pospíšil

Jsem nadšenec do open-source technologií a zajímám se o vše ve světě Linuxu a *BSD.


  • Distribuce: Gentoo
  • Grafické prostředí: KDEPublic Relations

Příběh FX tradera obchodujícího online

Vydělávat na tradingu? „Nejlepší je začít na demo účtu,“ říká dnes už zkušený FX trader. Na trhu Forex nejdříve vypozoroval určité vzorce, podle kterých začal obchodovat: „Až později jsem zjistil, že existuje něco jako technická analýza a že se těm formacím říká dvojitý vrchol,“ říká dnes.

Pokračování ...


Soutěž - herní sety Trust