přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Belgická náborová agentura podporuje Open Badges

Belgická náborová agentura podporuje Open Badges

Belgie

Belgická agentura Selor, která zajišťuje nábor zaměstnanců do veřejné správy, podporuje používání Mozilla Open Badges a chce mít z tohoto nástroje univerzální doklad o kvalifikaci. Používá také jazyk R.


Mozilla Open Badges je projekt zabývající se vydáváním elektronických osvědčení o kvalifikaci. Technicky jsou osvědčení založena na datech uložených jako JSON obsahujících vložené obrázky PNG, příslušný systém fungující jako infrastruktura (Open Badge Infrastructure, OBI) běží v prostředí Node.js a využívá framework Express. Správa idenntit využívá systém Mozilla Persona.

Agentura Selor, která v Belgickém království zajišťuje nábor zaměstnanců do veřejné správy, používání Mozilla Open Badges podporuje a chtěla by mít z tohoto nástroje univerzální doklad osvědčující kvalifikaci uchazečů o práci. Betaverzi svého systému pracujícího s Open Badges agentura představí 26. listopadu. Mezi další otevřené nástroje používané agenturou Selor patří zejména jazyk R a jeho softwarová platforma, které se využívají ke zpracování výsledků psychotestů.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blogPublic Relations

Soulad s normou nemusí znamenat bezpečnost

ALEFNemusíme se vracet daleko do minulosti, aby bylo možné pozorovat IT oddělní velkých společností, jak se soustředí téměř výhradně na efektivitu poskytovaných služeb pro primární účely organizace. Proč také ne? Informační bezpečnost byla výsadou několika málo oborů a většina organizací si vystačila s firewallem a antivirovým programem.

Pokračování ...


IBM POWER

Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 21. August

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. January

MuseScore 3

První aktualizace třetí řady notačního editoru MuseScore


Redakce

Redakce, 21. December

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Všechny blogy »