přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Belgická náborová agentura podporuje Open Badges

Belgická náborová agentura podporuje Open Badges

Belgie

Belgická agentura Selor, která zajišťuje nábor zaměstnanců do veřejné správy, podporuje používání Mozilla Open Badges a chce mít z tohoto nástroje univerzální doklad o kvalifikaci. Používá také jazyk R.


Mozilla Open Badges je projekt zabývající se vydáváním elektronických osvědčení o kvalifikaci. Technicky jsou osvědčení založena na datech uložených jako JSON obsahujících vložené obrázky PNG, příslušný systém fungující jako infrastruktura (Open Badge Infrastructure, OBI) běží v prostředí Node.js a využívá framework Express. Správa idenntit využívá systém Mozilla Persona.

Agentura Selor, která v Belgickém království zajišťuje nábor zaměstnanců do veřejné správy, používání Mozilla Open Badges podporuje a chtěla by mít z tohoto nástroje univerzální doklad osvědčující kvalifikaci uchazečů o práci. Betaverzi svého systému pracujícího s Open Badges agentura představí 26. listopadu. Mezi další otevřené nástroje používané agenturou Selor patří zejména jazyk R a jeho softwarová platforma, které se využívají ke zpracování výsledků psychotestů.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blog