přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Česká televize si vybrala Drupal

Česká televize si vybrala Drupal

Drupal

Česká televize si pro svůj nový web programu ČT 24 vybrala CMS Drupal 7. Postupně budou na tento populární systém převedeny i další weby.


Jak informoval magazín Lupa, Česká televize si pro nový web programu ČT 24 vybrala svobodný systém správy obsahu Drupal, a to konkrétně ve verzi 7. Postupně by na něj měly přejít i další programy veřejnoprávní televize. Stejný systém si již dříve zvolily také Český rozhlas a televize Prima.

Drupal je vůbec v oblasti médií oblíbený (byť zdaleka nejen tam), využívá ho například také britské veřejnoprávní médium BBC, německá televize ZDF, britská odnož hudební televize MTV nebo síť přírodovědných médií National Geographic.

Nahoru

Příspěvky

Česká televize si vybrala Drupal
Datel Jindřich 7. 08. 2015, 11:08:18
Odpovědět  Odkaz 
S tím jak Česká televize lže jak ústa otevře, je vlastně jedno co k tomu používá. Člověk nakonec musí dát za pravdu oblíbenému rčení: „svoboda začíná tam, kde končí signál českételevize“.

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blog