přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Belgická vláda platí vícejazyčný Drupal

Belgická vláda platí vícejazyčný Drupal

Belgie

Belgická vládní organizace Fedict platí vývoj CMS OpenFed, vícejazyčné modifikace systému Drupal.


Drupal je oblíbeným open-source systémem pro správu webového obsahu. Belgická vládní organizace Fedict nyní financuje vývoj jeho speciální vícejazyčné modifikace OpenFed. Cílem je získat systém, který by umožňoval velmi rychlé zprovozňování webů pro belgickou veřejnou správu, například pro různé kampaně a události. V Belgii je vícejazyčnost nutností, vzhledem k tomu, že její obyvatelstvo hovoří třemi různými jazyky.

Modifikace Drupalu (vychází se z verze 7) zahrnuje i přidání předdefinovaných typů obsahu, například pro setkání a pracovní místa. Vylepšeno je také vyhledávání, včetně prohledávání příloh a automatického doplňování. Přizpůsoben je také výběr modulů, například jsou v sadě tři důležité bezpečnostní moduly.

Vývoj CMS OpenFed (který pro Fedict zajišťuje firma Blue4You) je součástí většího projektu Fast2Web, jenž je zaměřen na asistenci a školení veřejné správy pro tvorbu webů.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blogPublic Relations

Počítač Spaceborne Computer-2 od Hewlett Packard Enterprise pomáhá zrychlit průzkum vesmíru

SpacebornSpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) pomůže urychlit průzkum vesmíru a zvýšit soběstačnost astronautů tím, že vůbec poprvé umožní zpracování dat v reálném čase prostřednictvím svého komerčně dostupného řešení edge computing.

Pokračování ...


TNS

Public Relations

Průvodce software defined storage

AlefV dnešní době hledá stále více organizací způsob, jak získat volnost v nákupu hardwaru pro podnikové úložiště. Slibují si, že se při použití Software Defined Storage zbaví takzvaného vendor lock in a současně získají finančních úsporu, protože SDS vytváří z běžných komoditních serverů připojených k Ethernet síti úložiště s plnohodnotným data managementem. Snížení nákladů také bývá jeden z častých důvodů, proč sáhnout po SDS řešení.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Pavel Fric

Pavel Fric, 03. February

MuseScore

Verze notačního editoru 3.6 s důrazem na notosazbu


Pavel Fric

Pavel Fric, 21. August

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Všechny blogy »

AXIS Camera Station