přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Belgická vláda platí vícejazyčný Drupal

Belgická vláda platí vícejazyčný Drupal

Belgie

Belgická vládní organizace Fedict platí vývoj CMS OpenFed, vícejazyčné modifikace systému Drupal.


reklama

Drupal je oblíbeným open-source systémem pro správu webového obsahu. Belgická vládní organizace Fedict nyní financuje vývoj jeho speciální vícejazyčné modifikace OpenFed. Cílem je získat systém, který by umožňoval velmi rychlé zprovozňování webů pro belgickou veřejnou správu, například pro různé kampaně a události. V Belgii je vícejazyčnost nutností, vzhledem k tomu, že její obyvatelstvo hovoří třemi různými jazyky.

Modifikace Drupalu (vychází se z verze 7) zahrnuje i přidání předdefinovaných typů obsahu, například pro setkání a pracovní místa. Vylepšeno je také vyhledávání, včetně prohledávání příloh a automatického doplňování. Přizpůsoben je také výběr modulů, například jsou v sadě tři důležité bezpečnostní moduly.

Vývoj CMS OpenFed (který pro Fedict zajišťuje firma Blue4You) je součástí většího projektu Fast2Web, jenž je zaměřen na asistenci a školení veřejné správy pro tvorbu webů.

Nahoru

(Jako ve škole)
Průměr: 1,50 | Hodnotilo: 2
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video a také se věnuje (v Čechách poměrně málo známému) powerkitingu.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu
  • Grafické prostředí: KDE
  • Hodnocení autora: ***

| proč linux | blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016