přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Dánské ministerstvo vnitra podpořilo Apache CXF

Control

Dánské ministerstvo vnitra podpořilo Apache CXF

Dánsko

Ministerstvo vnitra Dánského království finančně podpořilo vylepšení podpory technologie spolehlivých zpráv ve frameworku Apache CXF.


reklama

Apache CXF je framework pro webové služby podporující řadu standardů, například SOAPWS-Security nebo WS-ReliableMessaging. A právě implementace posledního z nich, zaměřeného na spolehlivé zprávy, bude nyní vylepšována (konkrétně do podoby WSRM 1.2) za finanční podpory dánského ministerstva vnitra.

Podle resortní organizace Logius můž nová technologie posloužit například orgánům veřejné správy, které pro zadávání veřejných zakázek využívají řešení Peppol. Mnoho možností skýtá samozřejmě i využití v podnikové sféře. Pro nově implementovanou část se stejně jako pro celý framework použije Apache License.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blog