přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Dnes promítáme: ACTA – mýty a fakta

Dnes promítáme: ACTA – mýty a fakta

CZ.NIC nabízí záznam z úterní panelové diskuse o dohodě ACTA.


reklama

Toto úterý (7.2.2012) se v pražském kině Atlas konala panelová diskuse ACTA – mýty a fakta. Účastnily se jí zástupci různých skupin, názorů a postojů – například Alex Ivančo z Ministerstva průmyslu a obchodu ČR, Jakub Michálek z České pirátské strany, Markéta Prchalová za Českou protipirátskou unii nebo Ondřej Filip ze sdružení CZ.NIC.

Právě toto sdružení zajišťovalo přímý přenos z diskuse, který bylo možné sledovat na webu magazínu Lupa.cz. Kdo se diskuse neúčastnil přímo na místě a nestihl ani živý přenos, má možnost podívat se na celou diskusi ze záznamu na serveru CZ.NIC.

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video a také se věnuje (v Čechách poměrně málo známému) powerkitingu.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu
  • Grafické prostředí: KDE
  • Hodnocení autora: ***

| proč linux | blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016