přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Google spustil vyhledávání v reálném čase

Google spustil vyhledávání v reálném čase

Přichází malá revoluce ve vyhledávání. Google spustil vylepšený vyhledávač, ve kterém se vám budou výsledky zobrazovat již při psaní dotazu.


Dodnes vyhledávání vypadalo tak, že jste napsali dotaz a odeslali požadavek na vyhledávání. Nyní už se budou výsledky vyhledávání zobrazovat během psaní dotazu, takže je hned uvidíte a dotaz rychle upravíte tak, aby byly přesnější. Zatím tento systém vyhledávání funguje pouze ve verzích pro větší země a digitální velmoci, ale postupně se zavádí i v dalších zemích a u nás bychom se mohli dočkat příští týden.

Ale pokud chcete nové vyhledávání vyzkoušet, nemusíte čekat. Stačí si vyhledávač přepnout do anglické verze, což uděláte kliknutím na odkaz „Google.com in English“ na hlavní stránce Googlu. Nový vyhledávač je velmi intuitivní a nedělalo mi žádný problém si během chvilky zvyknout. Zároveň se nemusíte bát, že by v případě pomalejších připojení reagoval pomalu. Na připojení s rychlostí 2 Mbit/s nepozoruji výraznější záseky. A pokud se chcete o novém vyhledávači dozvědět víc a podívat se pod pokličku, přečtěte si článek na Živě.cz.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Roman Bořánek


| blogPublic Relations

OpenRadioss: Simulace dynamických dějů nyní jako open-source

OpenRadiossNa podzim loňského roku Altair překvapil odbornou veřejnost z řad výpočtářů a vývojových inženýrů představením řešiče OpenRadioss. Jak už název napovídá, Open­Radi­oss je open-source verzí explicitní­ho solveru Altair Radioss, CAE nástroje pro simulace rychlých dějů, jakými jsou tolik populární virtuální testy nárazů vozidel, včetně vyhodnocení pasivní bezpečnosti, zkoušky odolnosti leteckých konstrukcí, pádové zkoušky elektronických zařízení a podobně.

Pokračování ...Public Relations

PATRON-IT staví svůj monitorovací systém na technologii N-able

Společnost PATRON-IT je jednou z nejres-pektovanějších českých společností, které se specializují na IT bezpečnost. Její hlavní činností jsou dodávky SaaS (Security as a Service) služeb s garancí bezpečnosti a obrany proti útokům.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 10. April

Zapojte se do tvorby distribuce Mageia

Podílejte se na vytváření balíčků pro Mageiu, dělejte, co je potřeba, staňte se baličem


Pavel Fric

Pavel Fric, 13. March

Lollypop

Lollypop je hudební přehrávač navržený, jak ukazuje jeho podoba, aby výborně zapadl do pracovního...


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Všechny blogy »