přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Google spustil vyhledávání v reálném čase

Soutěž - reproduktory Trust

Google spustil vyhledávání v reálném čase

Přichází malá revoluce ve vyhledávání. Google spustil vylepšený vyhledávač, ve kterém se vám budou výsledky zobrazovat již při psaní dotazu.


reklama

Dodnes vyhledávání vypadalo tak, že jste napsali dotaz a odeslali požadavek na vyhledávání. Nyní už se budou výsledky vyhledávání zobrazovat během psaní dotazu, takže je hned uvidíte a dotaz rychle upravíte tak, aby byly přesnější. Zatím tento systém vyhledávání funguje pouze ve verzích pro větší země a digitální velmoci, ale postupně se zavádí i v dalších zemích a u nás bychom se mohli dočkat příští týden.

Ale pokud chcete nové vyhledávání vyzkoušet, nemusíte čekat. Stačí si vyhledávač přepnout do anglické verze, což uděláte kliknutím na odkaz „Google.com in English“ na hlavní stránce Googlu. Nový vyhledávač je velmi intuitivní a nedělalo mi žádný problém si během chvilky zvyknout. Zároveň se nemusíte bát, že by v případě pomalejších připojení reagoval pomalu. Na připojení s rychlostí 2 Mbit/s nepozoruji výraznější záseky. A pokud se chcete o novém vyhledávači dozvědět víc a podívat se pod pokličku, přečtěte si článek na Živě.cz.

Nahoru

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Roman Bořánek

Student ekonomie a v podstatě běžný uživatel, který na Linux pohlíží trochu jinak, a to hlavně z hlediska uživatelské přívětivosti, marketingu a byznysu. Baví ho Ubuntu, protože jako jedna z mála distribucí tyto oblasti nezanedbává.


  • Distribuce: Ubuntu
  • Grafické prostředí: GNOME

| blog


Redakční blog

Redakce

Redakce, 21. prosinec

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Pavel Fric

Pavel Fric, 23. říjen

Nové motivy pro přehrávač Sayonara

Pomozte rozšířit možnost měnit vzhled programu za běhu


Pavel Fric

Pavel Fric, 28. únor

Lollypop


Všechny blogy »