přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Hackathon od Fondu Otakara Motejla je zpět - tentokrát v Brně!

Hackathon od Fondu Otakara Motejla je zpět - tentokrát v Brně!

brnohacks

Přihlaste se na #BrnoHacks a ukažte, jak využít otevřená data k vytvoření smysluplných projektů, které nám pomohou měnit městské prostředí a vidět Brno v nových souvislostech.


Každé město se může stát lepším a přátelštějším místem k životu, když soukromý sektor, veřejná správa a aktivní občané spolupracují, aby čelili novým výzvám. Proto se Fond Otakara Motejla a město Brno rozhodly pozvat všechny vývojáře, grafiky, idea makery, datové analytiky a urbanisty na BrnoHacks - hackathon nad brněnskými otevřenými daty. Ten bude probíhat od 26. do 28. května 2017 v prostorech JIC INMEC v Brně.

Město Brno poskytne data o životě ve městě, které budou postupně přibývat v brněnském datahubu a prostorová data. Navíc budete mít k dispozici data o pohybu a demografických charakteristikách uživatelů mobilů Liberty API od O2 a data od Kiwi.com. Vítáme taky využití dat v Národním katalogu otevřených dat.

Přihlašovat se můžete zde, více informací na brnohacks.cz a na Facebooku.

František Zatloukal
Associate Software Engineer
Red Hat Czech


Nahoru

Příspěvky

Hackathon od Fondu Otakara Motejla je zpět - tentokrát v Brně!
cinnamon 9. 05. 2017, 09:11:52
Odpovědět  Odkaz 
Každé město se může stát lepším a přátelštějším místem k životu, až nebudou existovat neziskové organizace přisáté na veřejné finance (jakékoliv země), jako třeba http://osf.cz spravující tzv. Fond Otakara Motejla.
Proto účastníkům hackatlonu navrhuji vytvořit aplikaci na vyhledávání a terminaci neziskovek. Strhnete sice obrovskou konstrukci a zůstanete pod ní ležet, ale může vás hřát pocit, že je to pro dobro všech plátců daně na planetě zemi.

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz