přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Hlasujte o přednáškách a workshopech na CryptoFestu

Hlasujte o přednáškách a workshopech na CryptoFestu

CryptoFest

Do 8. května můžete hlasovat o tom, které přednášky a workshopy chcete na konferenci CryptoFest.


Jak jsme vás nedávno informovali, 6. června se v Praze na Strahově uskuteční konference CryptoFest, o den později pak druhá akce RetroFest. Nyní můžete (do 8. května) hlasovat o přednáškách a workshopech, které byste na CryptoFestu chtěli vidět. K dispozici jsou například šifrování založené na eliptických křivkách, DNSSEC pro běžného uživatele nebo výsledky bezpečnostního auditu TrueCryptu.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss



 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blog



Public Relations

Synology High Availability

Pro mnoho podniků a organizací je dnes životně důležitá nepřetržitá dostupnost jejich IT systémů. Výpadky a odstávky totiž způsobují stále větší škody, což vyvíjí tlak na IT oddělení, aby zajistila maximální dostupnost dat a klíčových aplikací.

Pokračování ...



Public Relations

Linux a poker aneb Jde to dohromady?

Dávno jsou pryč doby, kdy se uživatelé Windows smáli těm, kteří preferují jiný operační systém. Dřív bylo samozřejmě náročnější především na Linuxu spustit jakékoliv hry, nicméně v dnešní době to už takový problém není.

Pokračování ...