přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Home Dash - rychle k tomu, co chcete

Home Dash - rychle k tomu, co chcete

V Mozilla Labs vznikl nový experimentální doplněk prohlížeče Mozilla Firefox. Má název Home Dash, je součástí projektu Prospector a jeho cílem je, aby se každý rychle dostal ke stránkám, které navštěvuje nejčastěji.


reklama

Asi každý zná „rychlou volbu“ ve webových prohlížečích, tzv. Speed Dial. Nejdůležitější stránky si lze naskládat na plochu a kdykoli se k nim rychle dostat. V Mozilla Labs nyní přišli s něčím ještě propracovanějším – plochou zvanou Home Dash, která vznikla jako jeden z experimentů v projektu Prospector.

Home Dash je plocha, kam se uspořádávají nejčastěji navštěvované webové stránky, přičemž uspořádání reflektuje to, jak často člověk kam chodí (čtyři nejnavštěvovanější jsou uprostřed a většího rozměru). V budoucnu by měla být možnost všelijak si to upravovat podle svého. V levé horní části je vyhledávací pole, kam lze zadat vyhledávaný výraz a hledat jak v historii prohlížení, tak i hned v několika vyhledávačích najednou. Náhledy nalezených stránek se zobrazují vpravo nahoře. Plocha nahrazuje standardní GUI prohlížeče, zůstává pouze logo Firefoxu určené pro přepnutí z aktuálně zobrazené stránky zpět na plochu.

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz

Příspěvky

Andrej Pavelka Home Dash - rychle k tomu, co chcete
Andrej Pavelka 2. 02. 2011, 09:13:58
Odpovědět  Odkaz 
Mne to pri pokuse o inštaláciu do Firefoxu vrátilo chybu, že to nie je pre verziu 3.6.13. Nie je to určené pre 4 beta?
Lukáš Jelínek Re:Home Dash - rychle k tomu, co chcete
Lukáš Jelínek 2. 02. 2011, 11:54:53
Odpovědět  Odkaz 
Je to pro 4 beta.

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video a také se věnuje (v Čechách poměrně málo známému) powerkitingu.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu
  • Grafické prostředí: KDE
  • Hodnocení autora: ***

| proč linux | blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016