přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, IT SPY – soutěž o nejlepší open-source diplomový projekt roku 2016

IT SPY – soutěž o nejlepší open-source diplomový projekt roku 2016

IT SPY

Elitní studentská IT soutěž organizovaná 20 českými a slovenskými univerzitami a českou a slovenskou sekcí nejstarší světové vzdělávací a vědecké IT organizace ACM zahajuje 7. ročník.


Pod novým názvem IT SPY bude i letos vybírat desítku nejlepších projektů ze zhruba 2 000 IT diplomových prací obhájených v tomto roce. Z mnoha minulých finalistů soutěže se stali světově uznávaní vědci, tvůrci globálně úspěšných startupů či specialisté a manažeři, zastávající důležité pozice v nadnárodních technologických společnostech. Součástí IT SPY bude tento rok i kategorie Nejlepší open-source diplomový projekt roku 2016. Odborná porota společnosti Red Hat bude hodnotit práce, které se věnují tématu open-source a ohodnotí tři nejlepší projekty vlastní cenou.

Jak se můžete přihlásit?

Porota bude vybírat ze všech prací přihlášených do soutěže, včetně těch, které se nedostanou do semifinále, takže o cenu nejlepšího open-source diplomového projektu se můžete ucházet jednoduše tím, že se do soutěže přihlásíte. Informace o tom, jak svoji práci přihlásit do soutěže najdete na tomto odkazu (na konci v sekci FAQ). Harmonogram a důležité termíny najdete zde.IT SPY

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz