přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Kazam: Jednoduché nahrávání screencastů

Kazam: Jednoduché nahrávání screencastů

Chcete někomu ukázat „jak na to“? Nahrajte svůj desktop s Kazamem a video můžete rovnou nahrát na YouTube.


reklama

Kazam je úplně nový nástroj, jeho první verze vyšla 5. září 2010. Na rozdíl od konkurence se zaměřuje především na absolutní jednoduchost. Nemá vůbec žádné nastavení, pouze si před začátkem nahrávání zvolíte, z jakého zdroje chcete snímat video a audio. Po ukončení nahrávání můžete video buď uložit do počítače ve formátu H.264, nebo rovnou nahrát na Internet. K dispozici je nejoblíbenější server YouTube a méně známý VideoBin.org, na který můžete nahrávat videa anonymně.

Kazam je ideální pro nahrávání krátkých screencastů, nebude vás otravovat zbytečnými dialogy a zpracování celého videa je otázkou doslova několika kliknutí. Stahovat a instalovat můžete z DEB repozitáře pro Debian, Ubuntu a další deriváty.

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Roman Bořánek

Student ekonomie a v podstatě běžný uživatel, který na Linux pohlíží trochu jinak, a to hlavně z hlediska uživatelské přívětivosti, marketingu a byznysu. Baví ho Ubuntu, protože jako jedna z mála distribucí tyto oblasti nezanedbává.


  • Distribuce: Ubuntu
  • Grafické prostředí: GNOME
  • Hodnocení autora: *****

| blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016