přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, LinuxAlt: Pozvánka, Call for Papers

Dell - Precision

LinuxAlt: Pozvánka, Call for Papers

LinuxAlt

Zveme vás na konferenci LinuxAlt, která se koná 2. a 3. listopadu v Brně. Kdo má zájem vystoupit na konferenci, může už nyní nabídnout své téma.


LinuxAlt je tradiční (nejen) linuxová konference, která se koná v Brně. V letošním roce to bude 2. a 3. listopadu na FIT VUT. Jedná se již o osmý ročník a konference již řadu let potvrzuje, že se jedná o akci, kterou rozhodně stojí za to navštívit. Loňský ročník nabídl například 3D tisk, zálohování nebo provoz vlastního cloudu. Z konference bude pořízen audiovizuální záznam, který bude následně k dispozici ke stažení – tak jako v minulých letech (lze si také objednat dvojDVD obsahující i kompletní materiály).

Kdo má zájem vystoupit na konferenci se svou přednáškou (může být na 25, 50 nebo 100 minut; viz informace na webu konference), může již nyní nabídnout své téma. Uzávěrka přihlášek je 1. září. O konkrétním programu konference se bude rozhodovat ve veřejném hlasování, které proběhne následně. V letošním roce by pořadatelé uvítali zejména přednášky zaměřené na zajímavý hardware.

Nahoru

Odkazy

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blogPublic Relations

Soulad s normou nemusí znamenat bezpečnost

ALEFNemusíme se vracet daleko do minulosti, aby bylo možné pozorovat IT oddělní velkých společností, jak se soustředí téměř výhradně na efektivitu poskytovaných služeb pro primární účely organizace. Proč také ne? Informační bezpečnost byla výsadou několika málo oborů a většina organizací si vystačila s firewallem a antivirovým programem.

Pokračování ...


IBM POWER

Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 21. August

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. January

MuseScore 3

První aktualizace třetí řady notačního editoru MuseScore


Redakce

Redakce, 21. December

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Všechny blogy »

Dell - Precision