přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, LinuxAlt: Pozvánka, Call for Papers

LinuxAlt: Pozvánka, Call for Papers

LinuxAlt

Zveme vás na konferenci LinuxAlt, která se koná 2. a 3. listopadu v Brně. Kdo má zájem vystoupit na konferenci, může už nyní nabídnout své téma.


LinuxAlt je tradiční (nejen) linuxová konference, která se koná v Brně. V letošním roce to bude 2. a 3. listopadu na FIT VUT. Jedná se již o osmý ročník a konference již řadu let potvrzuje, že se jedná o akci, kterou rozhodně stojí za to navštívit. Loňský ročník nabídl například 3D tisk, zálohování nebo provoz vlastního cloudu. Z konference bude pořízen audiovizuální záznam, který bude následně k dispozici ke stažení – tak jako v minulých letech (lze si také objednat dvojDVD obsahující i kompletní materiály).

Kdo má zájem vystoupit na konferenci se svou přednáškou (může být na 25, 50 nebo 100 minut; viz informace na webu konference), může již nyní nabídnout své téma. Uzávěrka přihlášek je 1. září. O konkrétním programu konference se bude rozhodovat ve veřejném hlasování, které proběhne následně. V letošním roce by pořadatelé uvítali zejména přednášky zaměřené na zajímavý hardware.

Nahoru

Odkazy

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz