přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, LinuxAlt: Pozvánka, Call for Papers

LinuxAlt: Pozvánka, Call for Papers

LinuxAlt

Zveme vás na konferenci LinuxAlt, která se koná 2. a 3. listopadu v Brně. Kdo má zájem vystoupit na konferenci, může už nyní nabídnout své téma.


reklama

LinuxAlt je tradiční (nejen) linuxová konference, která se koná v Brně. V letošním roce to bude 2. a 3. listopadu na FIT VUT. Jedná se již o osmý ročník a konference již řadu let potvrzuje, že se jedná o akci, kterou rozhodně stojí za to navštívit. Loňský ročník nabídl například 3D tisk, zálohování nebo provoz vlastního cloudu. Z konference bude pořízen audiovizuální záznam, který bude následně k dispozici ke stažení – tak jako v minulých letech (lze si také objednat dvojDVD obsahující i kompletní materiály).

Kdo má zájem vystoupit na konferenci se svou přednáškou (může být na 25, 50 nebo 100 minut; viz informace na webu konference), může již nyní nabídnout své téma. Uzávěrka přihlášek je 1. září. O konkrétním programu konference se bude rozhodovat ve veřejném hlasování, které proběhne následně. V letošním roce by pořadatelé uvítali zejména přednášky zaměřené na zajímavý hardware.

Nahoru

Odkazy

(Jako ve škole)
Průměr: 4,56 | Hodnotilo: 9
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video a také se věnuje (v Čechách poměrně málo známému) powerkitingu.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu
  • Grafické prostředí: KDE
  • Hodnocení autora: ***

| proč linux | blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016