přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Microsoft: Starý Skype pro Linux jsme neodřízli

Microsoft: Starý Skype pro Linux jsme neodřízli

Skype

Firma Microsoft popřela, že by problémy se starým programem Skype pro Linux byly způsobeny úmyslným odpojením. Jde údajně o chybu, která bude brzy opravena.


Někteří uživatelé staré verze programu Skype pro Linux (nová verze je zatím ve fázi alfa, jak jsme informovali před měsícem; tento čtvrtek byla vydána alfaverze Skype 1.5) hlásí, že se nemohou připojit na server. Proto logicky vzniklo podezření, zda za tím není úmyslný krok společnosti Microsoft, tedy „odříznutí“ staré verze.

Zástupce týmu Skype v Microsoftu to však popřel. Údajně se jedná pouze o chybu, která by měla být brzy opravena a za jejíž vznik se Microsoft omlouvá. Stará verze není označena jako zastaralá nebo nepodporovaná, její poslední verze však vyšla už před více než dvěma roky.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blog