přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Openmobility konference 2011

Control

Openmobility konference 2011

V sobotu 18. června 2011 od 9.00 se v Brně na půdě Fakulty informatiky Masarykovy univerzity uskuteční již druhý ročník konference Openmobility.


reklama

Tématem konference jsou otevřené mobilní technologie a open source hardware. Tedy hlavně Linux a další open source software na mobilních telefonech, tabletech a netboocích. Můžete se těšit na zajímavé embedded zařízení u kterých můžete plně využít jejich potenciálu a také na otevřený hardware. 

Konkrétně se můžete těšit na mobilní softwarové platformy založené na Linuxu (MeeGo/Maemo, webOS, Android) a aplikace. Dále na nejrůznější mobilní zařízení (Nokia N900, Neo FreeRunner, Touch Book, Genesi Efika...), vývojové desky/kity (Panda Board, STAX, Arduino) a další.

Celý program a informace pro návštěvníky naleznete na Openmobility.cz.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Jiří Eischmann

Jiří Eischmann

(*1984) studoval na VŠE a Memorial University of Newfoundland. Je členem GNOME Foundation. Podílel se na knihách o Mandriva Linuxu a Ubuntu a momentálně pracuje ve společnosti Red Hat jako manažer zodpovědný za vývoj desktopových aplikací a je Fedora ambasadorem pro ČR. Ve volném čase se věnuje sportu a cestování.


  • Distribuce: Fedora
  • Grafické prostředí: GNOME

| proč linux | blog