přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, OpenSource víkend 2017

OpenSource víkend 2017

SOIT

Ve dnech 17. a 18. června se v Bratislavě koná konference OpenSource víkend. Čekají tu na vás přednášky, workshopy, stánky a večerní party.


Spoločnosť pre Otvorené Informačné Technológie (SOIT) dvakrát ročně pořádá konferenci OpenSource víkend (též OSS Víkend; střídavě se koná v Bratislavě a Košicích). Tentokrát se akce bude konat ve dnech 17. a 18. června v pavilonu F na Fakultě matematiky fyziky a informatiky UK v Bratislavě. Na účastníky čekají dva proudy přednášek, řada workshopů, mnoho stánků a v pátek a sobotu večerní party v ProgressBar Hackerspace.

Na pořádání se letos podílejí i organizátoři pražské konference LinuxDays.

Mezi tématy najdete například AppArmor, použití open source ve státním projektu ITMS2014+, HTTP security headers, Bitcoin, Zcash a další kryptoměny, Wayland, e-mailové reputační systémy, jazyk Rust nebo sazba v systému LaTeX. Vstup je zdarma bez registrace.

OSS víkend 2016 - Profesionálne použitie open source softvéru (snímek z videa) OSS Víkend 2016 - Profesionálne použitie open source softvéru (snímek z videa)

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blogPublic Relations

OpenRadioss: Simulace dynamických dějů nyní jako open-source

OpenRadiossNa podzim loňského roku Altair překvapil odbornou veřejnost z řad výpočtářů a vývojových inženýrů představením řešiče OpenRadioss. Jak už název napovídá, Open­Radi­oss je open-source verzí explicitní­ho solveru Altair Radioss, CAE nástroje pro simulace rychlých dějů, jakými jsou tolik populární virtuální testy nárazů vozidel, včetně vyhodnocení pasivní bezpečnosti, zkoušky odolnosti leteckých konstrukcí, pádové zkoušky elektronických zařízení a podobně.

Pokračování ...Public Relations

PATRON-IT staví svůj monitorovací systém na technologii N-able

Společnost PATRON-IT je jednou z nejres-pektovanějších českých společností, které se specializují na IT bezpečnost. Její hlavní činností jsou dodávky SaaS (Security as a Service) služeb s garancí bezpečnosti a obrany proti útokům.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 10. April

Zapojte se do tvorby distribuce Mageia

Podílejte se na vytváření balíčků pro Mageiu, dělejte, co je potřeba, staňte se baličem


Pavel Fric

Pavel Fric, 13. March

Lollypop

Lollypop je hudební přehrávač navržený, jak ukazuje jeho podoba, aby výborně zapadl do pracovního...


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Všechny blogy »