přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, OpenSource víkend 2017

Dell - Latitude

OpenSource víkend 2017

SOIT

Ve dnech 17. a 18. června se v Bratislavě koná konference OpenSource víkend. Čekají tu na vás přednášky, workshopy, stánky a večerní party.


Spoločnosť pre Otvorené Informačné Technológie (SOIT) dvakrát ročně pořádá konferenci OpenSource víkend (též OSS Víkend; střídavě se koná v Bratislavě a Košicích). Tentokrát se akce bude konat ve dnech 17. a 18. června v pavilonu F na Fakultě matematiky fyziky a informatiky UK v Bratislavě. Na účastníky čekají dva proudy přednášek, řada workshopů, mnoho stánků a v pátek a sobotu večerní party v ProgressBar Hackerspace.

Na pořádání se letos podílejí i organizátoři pražské konference LinuxDays.

Mezi tématy najdete například AppArmor, použití open source ve státním projektu ITMS2014+, HTTP security headers, Bitcoin, Zcash a další kryptoměny, Wayland, e-mailové reputační systémy, jazyk Rust nebo sazba v systému LaTeX. Vstup je zdarma bez registrace.

OSS víkend 2016 - Profesionálne použitie open source softvéru (snímek z videa) OSS Víkend 2016 - Profesionálne použitie open source softvéru (snímek z videa)

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blogPublic Relations

Soulad s normou nemusí znamenat bezpečnost

ALEFNemusíme se vracet daleko do minulosti, aby bylo možné pozorovat IT oddělní velkých společností, jak se soustředí téměř výhradně na efektivitu poskytovaných služeb pro primární účely organizace. Proč také ne? Informační bezpečnost byla výsadou několika málo oborů a většina organizací si vystačila s firewallem a antivirovým programem.

Pokračování ...


IBM POWER

Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 21. August

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. January

MuseScore 3

První aktualizace třetí řady notačního editoru MuseScore


Redakce

Redakce, 21. December

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Všechny blogy »

Dell - Precision