přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, PHP 5.6 přinese novou syntaxi variadických funkcí a vylepší škálovatelnost

IT Systems - Alza Media (Publero)

PHP 5.6 přinese novou syntaxi variadických funkcí a vylepší škálovatelnost

PHP

Připravovaná verze 5.6 webové technologie PHP přinese například novou syntaxi variadických funkcí, lepší vláknovou škálovatelnost nebo podporu pro uploady nad 2 GB.


reklama

V poslední době vzrostla aktivita v repozitáři zdrojových kódů webové technologie PHP u připravované verze 5.6. Do jazyka PHP se dostala nová syntaxe variadických funkcí a konstantní skalární výrazy. Implementace nové verze přinese podporu pro uploady nad 2 GB, podstatně klesne spotřeba paměti na pole _POST, vylepšena bude vláknová škálovatelnost (pomocí funkcí emalloc, efree a estrdup) a přibude interní přetěžování operátorů.

Novinky jsou i v modulech. Například modul pro OpenSSL bude podporovat fingerprinty certifikátů, explicitní TLS verzí 1.1 a 1.2 nebo výběr metody šifrování v kontextu streamu; matematický modul GMP bude mít nové funkce pro výpočet odmocnin. Zabudovaný webový server bude podporovat nové MIME typy.

Nahoru

(Jako ve škole)
Průměr: 1,50 | Hodnotilo: 2
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video a také se věnuje (v Čechách poměrně málo známému) powerkitingu.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu
  • Grafické prostředí: KDE
  • Hodnocení autora: ***

| proč linux | blog