přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Prague PostgreSQL Developers Day 2013

POINT.X (2018-19)

Prague PostgreSQL Developers Day 2013

P2D2

30. května 2013 se koná další ročník konference Prague PostgreSQL Developers Day. Dozvíte se například o novinkách v PostgreSQL 9.3 nebo jak učit o základech databází.


reklama

Prague PostgreSQL Developers Day (P2D2) se již stal tradiční jarní jednodenní konferencí se zaměřením na databázový systém PostgreSQL. Letošní ročník se koná 30. května 2013 na Katedře softwarového inženýrství MFF UK na pražském Malostranském náměstí. Je třeba se předem zaregistrovat a zaplatit vstupné (250 Kč, studenti a členové CSPUG 150 Kč).

Na programu je řada zajímavých přednášek. Dozvíte se například o novinkách v PostgreSQL 9.3, o opomíjených rozšířeních systému, o načítání dat nebo o vyhledávacím enginu Elasticsearch. Jedna přednáška bude věnována verzování dat a jejich publikaci na webu (s přechodem z MySQL na PostgreSQL), velmi zajímavé je ale také výukové téma: jak učit o základech databází.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blog


Tiskárna Brno