přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Red Hat začleňuje do svého softwaru .NET Core 2.0

Red Hat začleňuje do svého softwaru .NET Core 2.0

.NET

Společnost Red Hat začleňuje do Red Hat Enterprise Linuxu a dalších produktů nedávno vydaný framework .NET Core 2.0.


Společnost Microsoft vydala 14. srpna novou verzi 2.0 svého frameworku .NET Core. Tato verze je implementací nové specifikace .NET Standard 2.0 a jako technologické preview je k dispozici i pro architekturu ARM32. Firma Red Hat nyní začleňuje .NET Core 2.0 do svých produktů jako Red Hat Enterprise Linux nebo Red Hat OpenShift Container Platform.

Je tak první linuxovou firmou, která poskytuje kompletní komerční podporu napříč portfoliem svých produktů. „.NET je jednou z nejšířeji používaných vývojových platforem v průmyslu a Red Hat, jako významný příspěvatel komunitě .NET Core, pomáhá dále rozšiřovat dosah a schopnosti této technologie. Podporou .NET v RHEL jsme schopni poskytnout jedno z nejširších, podporovaných a plně otevřených vývojářských řešení na trhu a nabídnout organizacím větší záruku, že mohou provozovat .NET na newindowsových systémech v produkčním prostředí, s odbornou a oceňovanou podporou za zády,‟ komentoval to Harry Mower z firmy Red Hat.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blogPublic Relations

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

SpacebornModerní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.

Pokračování ...


TNS

Public Relations

Šedá eminence kamerových systémů. Na co si dát pozor při výběru VMS

AlefSoftware pro správu videa, zkráceně VMS (z anglického video management software) stojí trochu na pozadí kamerových systémů. Přitom právě VMS jako pomyslný „manažer a tiskový mluvčí“ bezpečnostních kamer určuje, jak dobře se vy nebo váš zákazník s kamerami domluvíte. A také jaký užitek kamerový systém přinese.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Pavel Fric

Pavel Fric, 03. February

MuseScore

Verze notačního editoru 3.6 s důrazem na notosazbu


Pavel Fric

Pavel Fric, 21. August

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Všechny blogy »

2N