přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Soutěž VIP3: Přihlásilo se 14 nadějných projektů

Karat

Soutěž VIP3: Přihlásilo se 14 nadějných projektů

Mladí vývojáři mohou za své projekty celkem získat až 400 000 Kč.


Do 30. dubna mohli zájemci přihlašovat své návrhy. Nakonec se sešlo 14 návrhů, které do konce května odborná komise vyhodnotí, a poté už se vývojáři vrhnou na jejich realizaci. Soutěž VIP - Vyvíjej, Inovuj, Programuj organizuje sdružení CZ.NIC, správce naší národní domény .cz. Mezi partnery projektu je i provozovatel LinuxEXPRESu Liberix, o.p.s., jejíž předseda Vlastimil Ott zasedne v hodnotící komisi. Každý projekt může získat částku maximálně ve výši 50 000 Kč.

Přihlášené open-source projekty se většinou zabývají síťovým provozem, jejich seznam si můžete prostudovat na stránkách soutěže. Vyhlášení výsledků proběhne 30. 9. 2010, do té doby vás o průběhu soutěže ještě jistě budeme informovat.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Roman Bořánek

Student ekonomie a v podstatě běžný uživatel, který na Linux pohlíží trochu jinak, a to hlavně z hlediska uživatelské přívětivosti, marketingu a byznysu. Baví ho Ubuntu, protože jako jedna z mála distribucí tyto oblasti nezanedbává.


  • Distribuce: Ubuntu
  • Grafické prostředí: GNOME

| blogPublic Relations

Příběh FX tradera obchodujícího online

Vydělávat na tradingu? „Nejlepší je začít na demo účtu,“ říká dnes už zkušený FX trader. Na trhu Forex nejdříve vypozoroval určité vzorce, podle kterých začal obchodovat: „Až později jsem zjistil, že existuje něco jako technická analýza a že se těm formacím říká dvojitý vrchol,“ říká dnes.

Pokračování ...


Tiskárna Brno

Tagy