přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, openSUSE má nového šéfa

konference Datová centra pro business

openSUSE má nového šéfa

SUSE_Gerald_Pfeifer_150.jpg

Technický ředitel SUSE pro region EMEA a veterán ve světě open source Gerald Pfeifer se stal novým předsedou představenstva openSUSE. Ve funkci nahradí Richarda Browna, který odstupuje z vedení projektu openSUSE po pěti letech.


Zkušený expert na open source Gerald Pfeifer byl jmenován novým předsedou představenstva openSUSE. Funkce se ujímá okamžitě a souběžně zůstává i technickým ředitelem společnosti SUSE pro region EMEA. I když bude Pfeifer působit primárně v regionu EMEA, je zároveň pověřen globálním strategickým vedením. Povede tak diskusi se zákazníky, partnery a open source komunitami z celého světa.

“Spolupráce v openSUSE komunitě přispěla k vytvoření mimořádných distribucí Linuxu a já se těším na to, jak budeme pokračovat v růstu nejen v oblasti Linuxu, ale i nástrojů s ním spojených. Vzhledem k pokračujícímu trendu, kdy se open source stává stále častěji součástí kritické infrastruktury firem, nastává pro openSUSE komunitu i open source obecně velmi vzrušující doba.” uvedl Pfeifer.

V oficiálním prohlášení společnosti SUSE je ujištění, že firma bude i nadále sponzorem a podporovatelem projektu openSUSE, protože jde o partnerství, které vytvořilo funkční pracovní vztah, který se odrazil na projektech jako je Open Build Service nebo openQA.

“Do budoucna se SUSE bude soustředit na udržování spolupráce s openSUSE a vytvářením hodnot pro naše sdílené ekosystémy, rozvíjející naše obchodní aktivity i komunity, vše s významnou podporou růstu ze strany investora EQT,” dodal Thomas Di Giacomo, prezident SUSE divize pro Engineering, Produkty a Inovace.Nahoru

Top články z OpenOffice.cz

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blogPublic Relations

Září – měsíc bezpečnosti se Sophos Central

SophosNepropásněte sérii webinářů zaměřených na aktuální bezpečnostní trendy a jednotnou správu zabezpečení vaše IT – každé pondělí a zdarma.
Nebylo by skvělé zabezpečit vaše firewally, počítače, servery a mobilní zařízení pomocí nejlepších kyberbezpečnostních řešení na trhu a spravovat vše z jednoho intuitivního uživatelského rozhraní?

Pokračování ...


Sophos