přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Pozvánka na konferenci Infor Inspire Online – 21. dubna 2020

Pozvánka na konferenci Infor Inspire Online – 21. dubna 2020

infor_logo.png

Společnost Infor srdečně zve na virtuální konferenci Infor Inspire Online , která se uskuteční 21. dubna 2020. Online konference je náhradou za událost Inspire London, jež se měla uskutečnit v konferenčním centru ExCel London, zrušenou v důsledku koronavirové epidemie začátkem března. V zájmu zdraví všech participujících proto organizujeme virtuální konferenci, na které představíme nejmodernější technologie a inovace z dílny Infor.


Infor Inspire Online nabídne stejný obsah, jaký měla původní Inspire London, tedy keynote prezentace top managementu Infor, desítky breakout sekcí a příležitosti k interakci se zákazníky, partnery a prezentátory. Inspire Online rovněž umožní efektivním a produktivním způsobem propojit komunity Infor.

Keynote prezentace

Top manažeři Infor včetně CEO a technického ředitele, představí na virtuálním podiu strategii a vizi Infor. Provedou Vás trendy a budoucností informačních technologií, klíčovými předpoklady adopce cloudových technologií a případovými studiemi napříč odvětvími.

Breakout sekce

40 specificky zaměřených sekcí poskytne jedinečnou inspiraci k co nejefektivnějšímu využití technologií ve vašem odvětví a digitální transformaci vašeho podnikání. Témata se zaměří rovněž na podporu pracovníků s cílem zlepšení jejich informační podpory a zvýšení produktivity a zainterestovanosti.

Centrum interakce

Budete moci najít nejvhodnější experty, kteří zodpoví vaše dotazy na konkrétní řešení. Nebo si uděláte kávu a prohlédnete si náš vzdělávací a technologický obsah z pohodlí svého domova či kanceláře.

Registrace

Těšíme se na to, že budeme moci s Vámi sdílet produktové inovace a nejnovější zákaznické úspěchy – online 21. dubna, od 10:00 středoevropského času. Registrujte prosím se na Infor Inspire Online zde pages.infor.com/infor-inspire-online.html

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

inzerce
Public Relations

„Hackněte“ cenu za telefon Nokia 7.2. Ušetříte polovinu ceny!

NokiaNokia 7.2Sháníte dobře vybavený telefon? Střední třídu se všemi funkcemi, špičkovým fotoaparátem a perfektní výbavou? A přitom byste se rádi dostali pod pět tisíc korun? Nebo dokonce pod tři a půl tisíce korun? Máme pro vás skvělý tip, jen si musíte pospíšit!

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 10. April

Zapojte se do tvorby distribuce Mageia

Podílejte se na vytváření balíčků pro Mageiu, dělejte, co je potřeba, staňte se baličem


Pavel Fric

Pavel Fric, 13. March

Lollypop

Lollypop je hudební přehrávač navržený, jak ukazuje jeho podoba, aby výborně zapadl do pracovního...


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Všechny blogy »