SUSE bonus leaderboard
přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Pozvánka na konferenci Infor Inspire Online – 21. dubna 2020

CADservis

Pozvánka na konferenci Infor Inspire Online – 21. dubna 2020

infor_logo.png

Společnost Infor srdečně zve na virtuální konferenci Infor Inspire Online , která se uskuteční 21. dubna 2020. Online konference je náhradou za událost Inspire London, jež se měla uskutečnit v konferenčním centru ExCel London, zrušenou v důsledku koronavirové epidemie začátkem března. V zájmu zdraví všech participujících proto organizujeme virtuální konferenci, na které představíme nejmodernější technologie a inovace z dílny Infor.


Infor Inspire Online nabídne stejný obsah, jaký měla původní Inspire London, tedy keynote prezentace top managementu Infor, desítky breakout sekcí a příležitosti k interakci se zákazníky, partnery a prezentátory. Inspire Online rovněž umožní efektivním a produktivním způsobem propojit komunity Infor.

Keynote prezentace

Top manažeři Infor včetně CEO a technického ředitele, představí na virtuálním podiu strategii a vizi Infor. Provedou Vás trendy a budoucností informačních technologií, klíčovými předpoklady adopce cloudových technologií a případovými studiemi napříč odvětvími.

Breakout sekce

40 specificky zaměřených sekcí poskytne jedinečnou inspiraci k co nejefektivnějšímu využití technologií ve vašem odvětví a digitální transformaci vašeho podnikání. Témata se zaměří rovněž na podporu pracovníků s cílem zlepšení jejich informační podpory a zvýšení produktivity a zainterestovanosti.

Centrum interakce

Budete moci najít nejvhodnější experty, kteří zodpoví vaše dotazy na konkrétní řešení. Nebo si uděláte kávu a prohlédnete si náš vzdělávací a technologický obsah z pohodlí svého domova či kanceláře.

Registrace

Těšíme se na to, že budeme moci s Vámi sdílet produktové inovace a nejnovější zákaznické úspěchy – online 21. dubna, od 10:00 středoevropského času. Registrujte prosím se na Infor Inspire Online zde pages.infor.com/infor-inspire-online.html

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz