přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Pozvánka na konferenci LinuxAlt 2011, 5.-6. listopadu 2011

POINT.X (2018-19)

Pozvánka na konferenci LinuxAlt 2011, 5.-6. listopadu 2011

linuxalt.png

Zveme vás na konferenci LinuxAlt, která se koná v Brně se o víkendu 5. a 6. listopadu 2011. LinuxAlt je vzdělávací a osvětová akce orientovaná na Linux a ostatní open-source software. Místem konání jsou prostory FIT VUT a vstup je pro všechny zájemce o informace z oblasti informačních technologií volný. 


reklama

Letošní programová nabídka opět zaplnila oba víkendové dny, což nás těší. Věříme, že návštěvníci budou s obsahem i formou spokojeni, “ říká Martin Sivák, koordinátor konference.

Mezi témata letošního LinuxAltu patří například přechod na nové adresování IPv6, který se týká mnoha firem, prezentace mobilního hardwaru a softwaru postaveného na open source, přednáška o Androidu, software pro používání při výuce fyziky ve školách nebo práce s elektronickými podpisy. Kompletní program je k dispozici na adrese http://www.linuxalt.cz/program.

O LinuxAltu

LinuxAlt je tradiční přednášková akce orientovaná na Linux a open source. Cílem konference je zvýšit povědomí o Linuxu, informovat o jeho možnostech a využití v domácnosti i ve firmách a školách. Konference je svou tématikou zaměřená na začínající i pokročilé uživatele, administrátory, majitele firem, manažery i studenty.

Konference se koná v areálu FIT VUT v Brně, Božetěchova 2. Vstup je volný, nicméně je vhodné se na akci registrovat, registrovaní účastníci budou zvýhodněni, např. zařazeni do slosování o ceny.

Konferenci připravuje Linux v Brně – brněnské zastoupení Liberix o.p.s., ve spolupráci s FIT VUT v Brně, společností Red Hat Czech s.r.o. a dalšími partnery. Další informace o konferenci najdete na adrese www.linuxalt.cz.

Generální partneři akce

Hlavní partneři

Partneři

Za podpory

O Liberixu

liberix_logo240.png Liberix je obecně prospěšná společnost založená za účelem propagace volně šiřitelného softwaru a otevřených technologií. Spolupracuje se vzdělávacími institucemi, neziskovými organizacemi i komerčním sektorem. Věnuje se osvětě, vzdělávání a organizaci propagačních akcí. Společnost sídlí v Olomouci, více informací naleznete na adrese www.liberix.cz.

Nahoru

Odkazy

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz