přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, QNAP uvádí odolný NAS pro použití v průmyslu a skladech

QNAP uvádí odolný NAS pro použití v průmyslu a skladech

TS-i410X

Společnost QNAP představila robustní, průmyslový NAS, který je díky konstrukci bez ventilátoru, pevnému šasi, vícero flexibilním možnostem instalace (set-top box nebo montáž na stěnu) a podpoře širokého rozsahu teplot a stejnosměrného napájení ideálním řešením NAS pro továrny a sklady, částečně venkovní prostředí a dopravu.


Model TS-i410X nabízí spolehlivý provoz při teplotách od -40 °C do 70 °C při použití s průmyslovými disky SSD. Také napájecí zdroj NASu s širokým rozsahem 9V až 36V DC splňuje různé požadavky na vstupní napětí pro průmyslové a dopravní aplikace.

TS-i410X využívá čtyřjádrový procesor Intel Atom x6425E (až 3,0 GHz) s akcelerovaným šifrováním AES-NI a dlouhodobou podpo­rou životnosti nejméně sedm let, spolu s 8 GB paměti a čtyřmi 2,5" pozicemi SATA 6 Gb/s, které jsou ideální pro disky SSD. Pro připojení do sítě nabízí TS-i410X dva porty 10GBASE-T RJ45 (10G/​5G/​2,5G/​1G). K dispozici jsou také 4 porty USB 3.2 Gen 2. Navíc je TS-i410X vybaven i výstupem HDMI, který umožňuje uživatelům přímo zobrazovat multimédia z NAS, např. záznamy z dozorování nebo pracovní plochy hostovaných virtuálních počítačů.

Vhodným doplňkem pro zařízení TS-i410X je nový 12portový řízený switch 10GbE průmyslové třídy QSW-IM1200-8C, který umožňuje nasazení vysokorychlostní sítě v průmyslovém prostředí.

„Zařízení NAS TS-i410X s procesorem Intel Atom řady x6000E s extrémní teplotní tolerancí je optimalizováno pro nekancelářská prostředí a poskytuje ideální úložné řešení pro centralizovanou správu dat, efektivní zálohování a synchronizaci v reálném čase – usnadňuje problémy se správou velkých objemů dat,“ prohlásil Meiji Chang, generální ředitel společnosti QNAP.

„Řada procesorů Intel Atom x6000E přináší novou generaci procesoru a grafického výkonu pro výpočetní úlohy v reálném čase, průmyslově orientované I/O, a nízkou spotřebu energie. Přináší převratné možnosti do segmentu průmyslových NAS,“ dodal Jason Ziller, generální ředitel divize Client Connectivity společnosti Intel Corporation.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz