přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Red Hat Summit 2021 se blíží

Red Hat Summit 2021 se blíží

Red_Hat_Summit_2021.jpg

Od Linuxu přes hybridní cloud až po edge computing. Red Hat Summit 2021 jako virtuální platforma pro načerpání posledních novinek ze světa open source nabídne 27. a 28. dubna 2021 možnost spojit se s členy open source komunity a účastníky z celého světa a napříč všemi sektory. K dispozici bude několik nepřetržitě otevřených diskusních místností podle témat a zájmů, nejen se zamřením na open source, hybridní cloud, kontejnery, edge computing a další.


V rámci letošního ročníku vystoupí vedle předních osobností open source světa, analytiků a uživatelů OS technologií i herec Joseph Gordon-Levitt, muzikant Ben Folds nebo filmový tvůrce a držitel Muhammad Ali Humanitarian of the Year ceny Mick Ebeling.


Red Hat Summit Virtual Experience nabídne řadu způsobů, jak se zapojit do diskuse, něco si vyzkoušet, zůstat v obraze, odpočinout si a relaxovat. Součástí summitu bude i digitální výstavní hala, která zahrnuje virtuální stánky Red Hatu a expozice desítek partnerů. Zde bude možné komunikovat s Red Hatters, stáhnout si materiály, setkat s partnery a dozvědět se více o konkrétních technologiích, produktech a nabídkách.

Virtuální prostředí Red Hat Summitu 2021 nabídne nepřeberné množství jak vzdělávacích, tak zábavních aktivit, kdy si účastníci budou moci zahrát hry založené na OS, zacvičit si fitness nebo oční jógu, vyfotit se v salonku, naučit se vařit, nakoupit za získané body ve speciální online obchodě nebo poslouchat zajímavé podcasty.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz