přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, SUSE spojilo komunity Kubernetes a Cloud Foundry

SUSE spojilo komunity Kubernetes a Cloud Foundry

opensuse_logo.png

Společnost SUSE opět přispěla do komunitních projektů. Tentokrát se jedná o projekty Kubernetes a Cloud Foundry. Podívejme se, jak SUSE zlepšilo známou platformu pro vývoj aplikací.


SUSE přišlo s nápadem spojit komunity Kubernetes a Cloud Foundry již v roce 2017, kdy se mu podařilo vytvořit první kontejner v aplikaci Clound Foundry a úspěšně ho spustit v Kubernetes. Už tehdy se tento nápad ujal, protože to mnoha uživatelům Kubernetes zjednodušilo provoz a správu aplikace Cloud Foundry. SUSE ovšem ve vývoji pokračovalo dál, vyměnilo interní scheduler Clound Foundry za lepší Kubernetes, a tím umožnilo nativní využití Kubenetes.

Nadace Cloud Foundry je dle její slov nadšená z přínosu společnosti SUSE v projektu Cloud Foundry a ukazuje tím, že je spolupráce komunity se společnostmi jako SUSE důležitá.

Tímto krokem SUSE pomohl nejen komunitě, ale zároveň tím přispěl do své SUSE Cloud Application Platform, což je moderní platforma založená na Kubernetes pro softwarový vývoj. Tato platforma je používána týmy pro vývoj různých aplikací. Díky spojení Kubernetes a Clound Foundry bude pro klienty SUSE ještě lepší, protože zlepší odezvy IT na změny a zmaximalizuje návratnost investice.

Nahoru

Top články z OpenOffice.cz

Tomáš Pospíšil

Jsem nadšenec do open-source technologií a zajímám se o vše ve světě Linuxu a *BSD.


  • Distribuce: Gentoo
  • Grafické prostředí: KDE


Geotronic

Public Relations

Český startup umožňuje automatické investování

PortuPortu je první online automatizovaná investiční platforma v Česku. Sestaví vám portfolio na míru a vy se nemusíte o nic starat – jen sledovat, jak vaše peníze pracují za vás.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 26. leden

MuseScore 3

První aktualizace třetí řady notačního editoru MuseScore


Redakce

Redakce, 21. prosinec

Pište pro LinuxEXPRES

Baví vás Linux? Pište o něm, není to nic těžkého. LinuxEXPRES hledá nové autory.


Pavel Fric

Pavel Fric, 23. říjen

Nové motivy pro přehrávač Sayonara

Pomozte rozšířit možnost měnit vzhled programu za běhu


Všechny blogy »

eXo space