přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Turris MOX přichází do výroby

Alvao

Turris MOX přichází do výroby

turrislogo.jpg

Sdružení CZ.NIC oznámilo, že se mu pro projekt modulárního routeru podařilo skrze crowdfundigovou kampaň na Indiegogo získat cílovou částku 250 000 USD.


Sdružení navíc projevilo vděčnost podporovatelům navýšením SD karty ze 4GB na 8GB. Dokonce došlo k prodloužení kampaně až do 31. května. Díky tomuto kroku je umožněno představení nových modulů a poskytuje více času pro podporovatele z řad velkých firemních zákazníků, kteří se ještě nerozhodli, ač s nimi vede sdružení jednání. Dále nám ještě bude předvedeno několik dalších vylepšení, například nový modul Turris MOX G (Super Extension). Nový rozšiřující modul bude dostupný buď samostatně nebo v boxované verzi.

Sdružení současně představilo i první stretch goal. Tím bude schopnost bezdrátové komunikace pomocí Bluetooth pro všechny sestavy, které obsahují technologii Wi-Fi. Pro realizaci tohoto upgradu bude třeba dosáhnout hranice 350 000 USD.

Pro kompletní tiskovou zprávu navštivte stránky sdružení CZ.NIC.

Nahoru

Top články z OpenOffice.cz

Roman Breda


  • Distribuce: Fedora
  • Grafické prostředí: GNOMEPublic Relations

Síť Wi-Fi pro celou domácnost a bez starostí aneb Nejmodernější technologie nemusí být nutně složitá

SynologySynology Mesh Router MR2200ac není jen jeden z dalších systémů Wi-Fi. Jde o první směrovač Wi-Fi s certifikací WPA3. Je čas na lepší síť Wi-Fi a bezpečnější internet.
Zařízení MR2200ac s inteligentní sítí Mesh Wi-Fi a nejlepšími možnostmi rodičovské kontroly v odvětví je navrženo tak, aby zajistilo připojení a bezpečnost pro všechna vaše zařízení i uživatele.

Pokračování ...


Alvao