přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Android

Android

android_logo.png

Android je taky Linux, v této rubrice najdete články o nejpoužívanějším mobilním operačním systému.


AirDroid – spravujte svůj smartphone pomocí PC

airdroid.png

Propojte přes wifi svůj chytrý telefon s počítačem či laptopem a pomocí klávesnice a myši upravujte jeho obsah nebo kopírujte data mezi zařízeními. Právě to a mnohem víc nabízí aplikace AirDroid. Budete potřebovat pouze bezdrátové připojení a prohlížeč. 


 

Výbava a funkce Android tabletů

pov10tablet.jpg

Tablety a také ty s Androidem bezesporu zažívají rozmach. Platforma již dosáhla stádia, kdy i níže mířené modely často postačují k plynulému prohlížení webu, přehrávání videí a používání řady doinstalovaných aplikací. V dnešním článku se podíváme na výbavu a funkce, které některé tablety nabízejí, a jejich využití.


 

AntennaPod: Svobodný podcatcher pro Android

antennapod.png

Přestože má podcasting největší slávu za sebou a jeho funkci již suplují velké video-portály, stále se najdou uživatelé preferující právě tento způsob konzumace obsahu. AntennaPod je rozhodně jeden z významných podcatcherů pro Android.


 

Android tablety se zaměřením na ARM procesory

tablet.png

Tablety a také ty s Androidem bezesporu zažívají růst. Platforma již dosáhla stádia, kdy i níže mířené modely často postačují k plynulému prohlížení webu, přehrávání videí a používání řady doinstalovaných aplikací. Naposledy jsme se na téma podívali obecně, zatímco v tomto článku se budeme konkrétně věnovat aktuálním a budoucím procesorům ARM.


 

Parametry Android tabletů

tablet.png

Tablety a také ty s Androidem bezesporu zažívají růst. Platforma již dosáhla stádia, kdy i níže mířené modely často postačují k plynulému prohlížení webu, přehrávání videí a používání řady doinstalovaných aplikací. V dnešním článku se podíváme na jednotlivé parametry takových zařízení v obecné rovině.


 

SuperGenPass: Předejděte bezpečnostním rizikům

supergenpass.png

V době, kdy jsou lokální služby ve velké míře nahrazovány cloudovými, se dere na povrch stále palčivější otázka bezpečnosti. Na internetu často umisťujeme více či méně citlivá data a ve většině případů stojí mezi nimi a záškodníkem pouze heslo. Jak se efektivně chránit?


 

NoNonsense Notes: Open-source úkoly pro Android

nononsense_notes.png

Google stále nepředstavil žádnou aplikaci pro svou službu Úkoly, a tak není divu, že se s aplikacemi tohoto typu od třetích stran roztrhl pytel. NoNonsense Notes může přilákat nejen skvělou funkčností a vytříbeným vzhledem, ale také svobodnou licencí, se kterou je vydán.


 
1 2   Následující   ››

Nezapomeňte si přečíst seriál o Androidu, přidaný dříve, než vznikla samostatná rubrika.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss



 
 

Top články z OpenOffice.cz

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blog



Public Relations

Synology High Availability

Pro mnoho podniků a organizací je dnes životně důležitá nepřetržitá dostupnost jejich IT systémů. Výpadky a odstávky totiž způsobují stále větší škody, což vyvíjí tlak na IT oddělení, aby zajistila maximální dostupnost dat a klíčových aplikací.

Pokračování ...



Public Relations

Linux a poker aneb Jde to dohromady?

Dávno jsou pryč doby, kdy se uživatelé Windows smáli těm, kteří preferují jiný operační systém. Dřív bylo samozřejmě náročnější především na Linuxu spustit jakékoliv hry, nicméně v dnešní době to už takový problém není.

Pokračování ...