přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, KDE nemá pod kontrolou tu správnou stránku na Facebooku

KDE nemá pod kontrolou tu správnou stránku na Facebooku

Člověk by si myslel, že velké komunitní projekty jsou fakt profesionálně vedené. Ale občas to ujede, a nemusí to být jen nepovedená čtvrtá verze...


Stuart Jarvis, který patří do promo týmu, se na svém blogu bezelstně ptá, jestli zrovna vám náhodou nepatří fanpage KDE na Facebooku. Oni totiž prý nevědí, kdo ji ovládá. Hu!

Tak to je masakr.

KDE4

Chápu, že se zeptat musí, a oceňuji odvahu, se kterou přiznávají, že tedy něco naprosto nezvládli. Promotým se stará o stránku K Desktop Environment, kde vycházejí oficiální oznámení a kde se všichni poctivě naklikali jako přátelé.. jenže i velbloud v africké poušti ví, že "K Desktop Environment" neznamená vůbec nic! A KDE SC taky není nic, kdyby vás to zajímalo. (A KDE 4.0 vlastně na začátku taky nebylo KDE4, ale nenořme se do nechuťáren.. ;-))

Takže shrnuto: stránka, která má správný název a docela zajímavý obsah, je neoficiální a v podstatě riziková. Nudná stránka se špatným názvem, plná tiskovek a s povinnou armádou "přátel" je ta správná.

Kontrolní otázka: Která má víc fanoušků a kde najdete Mattoni?

Nahoru

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Vlastimil Ott

Vlastimil Ott

Spolupracuji s obecně prospěšnou společností Liberix, školím LibreOffice, WordPress, rozumím open source.


  • Distribuce: Xubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: Xfce

| proč linux | blogPublic Relations

Bezpečné zálohování a spolehlivá obnova dat jsou odpovědí na všudypřítomnou hrozbu ransomwaru

VeeamUž to tak vypadá, že ransomware ze světa nezmizí, a organizace se tomu musí přizpůsobit, aby dokázaly tuto hrozbu přežít a zajistit odolnost svého podnikání vůči jejím dopadům. Na ransom­ware se musíme přestat dívat jako na náhodnou událost, ale vnímat ji jako stále přítomnou hrozbu, kdy už není otázka, zda a kdy, ale jak často nás zasáhne.

Pokračování ...Public Relations

Jak se chránit před zranitelnostmi? MSP službou!

ZebraPočet softwarových zranitelností neustále roste – zatímco v roce 2021 bylo dle informací katalogu CVE zjištěno celkem 20 171 zranitelností, vloni došlo k dalšímu nárůstu na rekordních 25 277 případů. Navíc také roste jejich závažnost, a i v roce 2022 se zvýšil počet tzv. kritických zranitelností. Mezi nimi například proslulý Log4J.

Pokračování ...Public Relations

Průkopnická automatizovaná obrana pohyblivých cílů

SophosS tím, jak se prostředí kybernetických hrozeb stává stále složitějším, bezpečnostní týmy čelí rapidnímu nárůstu počtu hrozeb. Mnoho organizací se potýká s vysokým počtem výstrah a falešně pozitivních hlášení, což vede k neustálému úsilí o jejich vyřešení a zbytečnému zatěžování zdrojů a snižování účinnosti zabezpečení.

Pokračování ...