přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Poptávka: Programátor mobilních aplikací a informačních systémů (pro HBQ a.s.)

Poptávka: Programátor mobilních aplikací a informačních systémů (pro HBQ a.s.)

Společnost HBQ a.s. podporuje open source a aktivity Liberixu. V současnosti poptává kandidáty na následující pozice. Otiskujeme inzerát s díky za podporu naší práce.


Společnost HBQ a.s. hledá do svého týmu programátory  pro vývoj mobilních aplikací a pro vývoj rozsáhlého (modulového) informačního systému pro sázkové kanceláře, půjčkové společnosti apod. Své životopisy prosím zasílejte na e-mail prace@hbq_cz.

Programátor/ka mobilních aplikací

Požadavky nutné: praktické zkušenosti s Java, znalost problematiky vývoje pro Android OS, XML, Web Services (SOAP), práce s verzovacím systémem, spolehlivost, pracovitost, schopnost pracovat v týmu, ochota učit se novým věcem, aktivní a pozitivní přístup k zadaným úkolům, bezúhonnost a čistý trestní rejstřík.

Požadavky výhodou: znalost vývoje v PHP, analytické myšlení. Náplň práce (dle schopností): vývoj klientských aplikací pro mobilní telefony a tablety s Android OS, tvorba firemního frameworku.HBQ a.s.

Nabízíme nástupní plat 20.000,- Kč, po zapracování a dle předvedených schopností až 30.000,- Kč (k navýšení platu může dojít již po prvním měsíci pracovního poměru), dále nabízíme kvartální odměny za řádné plnění cílů v projektech.

Programátor/ka informačních systémů

Společnost HBQ s.r.o. hledá do svého týmu

Požadavky nutné: praktické zkušenosti s PHP, SQL (Firebird výhodou), HTML, CSS, JS, spolehlivost, pracovitost, schopnost pracovat v týmu, ochota učit se novým věcem, aktivní a pozitivní přístup k zadaným úkolům, bezúhonnost a čistý trestní rejstřík.

Požadavky výhodou: znalost problematiky objektových frameworků, architektury MVC, apod., analytické myšlení. Náplň práce (dle schopností): úpravy a údržba firemního frameworku, tvorba modulů do informačního systému.

Nabízíme nástupní plat 20.000,- Kč, po zapracování a dle předvedených schopností až 30.000,- Kč (k navýšení platu může dojít již po prvním měsíci pracovního poměru), dále nabízíme kvartální odměny za řádné plnění cílů v projektech.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz