přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Druhý díl konference Legalita software ve firmách

Druhý díl konference Legalita software ve firmách

Druhý díl konference "Legalita software ve firmách" s podtitulem "Tentokrát ryze prakticky" pořádá v Praze kompetenční centrum pro softwarový management SWMpoint.cz. Půjde o akci, jejímž cílem je přinést maximálně praktické informace všem majitelům firem a IT manažerům, kteří se chtějí efektivně vypořádat se správou softwaru ve firmě.


Konference, která proběhne 9. června 2006 v kongresových prostorách hotelu andel`s hotel Prague, bude volným pokračováním seminářů o legalitě softwaru. Program akce byl sestaven na základě přání účastníků únorové konference. Návštěvníci budou moci shlédnou praktickou ukázku provedení softwarového auditu na reálných datech a načerpat informace z případových studií prezentovaných IT manažery významných českých firem. A nejen pro ty z Vás, kteří neabsolvovali první díl konference, budou pro doplnění informací a individuální konzultace v předsálí připraveni profesionální softwaroví auditoři.

Chcete-li se zúčastnit, navštivte prosím http://www.swmpoint.cz/konference , kde se můžete zaregistrovat a naleznete zde i podrobnější informace a program.

Martina Hyndráková, která je manažerkou centra pro softwarový management www.SWMpoint.cz k akci poznamenala: „Hlavním motivem pro zájem o softwarový management je u většiny našich klientů potřeba efektivně kontrolovat investice do vybavení IT. Hned na druhém místě je potřeba vyhodnotit, nakolik stávající vybavení vyhovuje reálným (nikoli deklarovaným) potřebám uživatelů. Legální softwarové vybavení začíná být ve většině firem pozvolna vnímána jako nezbytný standard. Chceme ukazovat cestu, jak usnadnit dosažení optimálního stavu v libovolně velké organizaci. Nic lepšího než ukázky z každodenní praxe si nedovedeme představit.“

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blog


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 10. April

Zapojte se do tvorby distribuce Mageia

Podílejte se na vytváření balíčků pro Mageiu, dělejte, co je potřeba, staňte se baličem


Pavel Fric

Pavel Fric, 13. March

Lollypop

Lollypop je hudební přehrávač navržený, jak ukazuje jeho podoba, aby výborně zapadl do pracovního...


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Všechny blogy »

Tagy