přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Akvizice firmy Novell schválena akcionáři

Akvizice firmy Novell schválena akcionáři

Akcionáři společnosti Novell na zvláštní valné hromadě schválili smlouvu o fúzi, podle které tato společnost přejde do rukou Attachmate Corporation a Longview Software Acquisition Corp. za cenu 6,10 USD za akcii. K završení fúze tak chybí poslední krok, prodej patentů a patentových přihlášek.


Společnost Novell, Inc. oznámila, že její akcionáři na zvláštní valné hromadě schválili smlouvu o fúzi, na základě které se má společnost sloučit se firmami Attachmate Corporation a Longview Software Acquisition Corp. V případ úspěšného završení akcionáři obdrží částku 6,10 USD za každou kmenovou akcii firmy. Pro schválení smlouvy hlasovali akcionáři reprezentující cca 99 % akcií, což je zhruba 66 % veškerých emitovaných kmenových akcií (účast na valné hromadě byla přibližně 68 %).

Pro završení fúze zbývá ještě poslední krok, a to prodej patentů a patentových přihlášek firmě CPTN Holdings LLC. K tomu je třeba získat souhlas antimonopolních úřadů v USA a v Německu. Americký úřad si již dříve vyžádal doplnění údajů týkajících se zmíněných patentů.

Tisková zpráva: česky, anglicky

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz