přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Akvizice firmy Novell schválena akcionáři

Akvizice firmy Novell schválena akcionáři

Akcionáři společnosti Novell na zvláštní valné hromadě schválili smlouvu o fúzi, podle které tato společnost přejde do rukou Attachmate Corporation a Longview Software Acquisition Corp. za cenu 6,10 USD za akcii. K završení fúze tak chybí poslední krok, prodej patentů a patentových přihlášek.


reklama

Společnost Novell, Inc. oznámila, že její akcionáři na zvláštní valné hromadě schválili smlouvu o fúzi, na základě které se má společnost sloučit se firmami Attachmate Corporation a Longview Software Acquisition Corp. V případ úspěšného završení akcionáři obdrží částku 6,10 USD za každou kmenovou akcii firmy. Pro schválení smlouvy hlasovali akcionáři reprezentující cca 99 % akcií, což je zhruba 66 % veškerých emitovaných kmenových akcií (účast na valné hromadě byla přibližně 68 %).

Pro završení fúze zbývá ještě poslední krok, a to prodej patentů a patentových přihlášek firmě CPTN Holdings LLC. K tomu je třeba získat souhlas antimonopolních úřadů v USA a v Německu. Americký úřad si již dříve vyžádal doplnění údajů týkajících se zmíněných patentů.

Tisková zpráva: česky, anglicky

Nahoru

(Jako ve škole)
 

Top články z OpenOffice.cz

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video a také se věnuje (v Čechách poměrně málo známému) powerkitingu.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu
  • Grafické prostředí: KDE
  • Hodnocení autora: ***

| proč linux | blogPublic Relations

QNAP uvedl novou modelovou řadu NAS TVS-x82T

Společnost QNAP uvedla na trh novou modelovou řadu NAS TVS-x82T, kterou tvoří tři různé modely (TVS-1282T, TVS-882T a TVS-682T). Nová řada je založena na vícejádrových procesorech Intel Core aktuální generace se 14nm výrobním procesem. Díky nim mohou nové NASy nabídnout dostatek výkonu i pro aplikace náročné na CPU.

Pokračování ...


CIO Agenda 2016