přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Dnes začala konference SUSECON 2017

Kingston - velká jarní soutěž

Dnes začala konference SUSECON 2017

SUSECON 17

Dnes v Praze začala pětidenní konference SUSECON 2017, věnovaná technologiím okolo Linuxu, OpenStacku a dalších technologií spjatých se společností SUSE.


V pražském hotelu Hilton dnes začala konference SUSECON 2017. Potrvá až do pátku a na programu je více než 150 přednášek a workshopů zaměřených na různá témata okolo technologií, jako je Linux, OpenStack, Ceph openATTIC, Cloud Foundry a další především open-source software.

Během dneška se koná Partner Summit a některé workshopy, hlavní konferenční dění začne zítra ráno. V rámci konference bude k dispozici více než dvacet demonstračních stanic a také možnost získat různé certifikace SUSE.

Jsme mediálním partnerem konference, proto vám přineseme zajímavé informace o jejím průběhu a o některých významných tématech, kterým se konference věnuje.

Nils Brauckmann, CEO společnosti SUSE, vás vítá na konferenci SUSECON 2017 (zdroj: uvítací video) Nils Brauckmann, CEO společnosti SUSE, vás vítá na konferenci SUSECON 2017 (zdroj: uvítací video)

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blogPublic Relations

Je možné nasadit aplikaci za jediný týden?

CiscoJestli jste někdy řešili nasazování aplikace, asi víte, že všechno odladit může být celkem zdlouhavá záležitost. Dokážete si představit, že na to máte jen týden? Že je to nemožné? Není! Jde to a ani to nemusí být příliš složité.

Pokračování ...Public Relations

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 10. April

Zapojte se do tvorby distribuce Mageia

Podílejte se na vytváření balíčků pro Mageiu, dělejte, co je potřeba, staňte se baličem


Pavel Fric

Pavel Fric, 13. March

Lollypop

Lollypop je hudební přehrávač navržený, jak ukazuje jeho podoba, aby výborně zapadl do pracovního...


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Všechny blogy »

Axis Talk 2021