přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, SUSECON 2017 poprvé v Praze: již za dva týdny! Vyhrajte lístky na globální konferenci

SUSECON 2017 poprvé v Praze: již za dva týdny! Vyhrajte lístky na globální konferenci

SUSECON 2017

Světová konference o open source zaměřená na Linux, OpenStack, CEPH, Cloud Foundry, kontejnerová řešení Docker a NFV se koná 25. až 29. září 2017 v hotelu Hilton.


Praha letos hostí světovou akci zaměřenou na Linux a open source řešení SUSECON 2017. Od 25. do 29. září 2017 se do hotelu Hilton sjedou odborníci na open source řešení z celého světa, aby se zabývali nejnovějšími trendy v softwarově definovaných infrastrukturách na bázi Linuxu, OpenStack a Ceph. Linuxexpres.cz je mediálním partnerem této akce a díky tomu se jí můžeš zúčastnit i Ty, dokonce zcela zdarma! Stačí, když redakci správně odpovíš na následující otázku:

Kdy a kde se konal první ročník konference SUSECON?

Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří od nás obdrží volné vstupenky na SUSECON 2017 v hodnotě tisíc euro. Účastníci konference se mohou těšit na klíčová témata spojená s technologií open source, jako jsou Infrastructure-as-a-Service, Platform-as -a-Service, Container-as-a-Service, NFV, softwarově definovaná úložiště a software definované sítě. SUSECON nabídne také přednášky a prezentace od odborníků ze společnosti SUSE a jejích partnerů, intenzivní workshopy o řešeních, jež nabízí SUSE a bezplatné certifikační zkoušky. Celkem je připraveno přes 120 přednášek, workshopů a certifikačních zkoušek, jejichž výčet naleznete na webu konference www.susecon.com.


Po velmi úspěšném loňském ročníku, který proběhl ve Spojených státech, se v roce 2017 vracíme do Evropy, kde chce SUSECON oslovit ještě více uživatelů firemních technologií,“ říká Michael Miller, prezident strategických aliancí a marketingu ve společnosti SUSE. „SUSECON zosobňuje to nejlepší z naší firemní kultury – otevřenost ve všech aspektech našich obchodních vztahů, inteligentní přístup k využití výhod open source a touhu podporovat komunitní řešení, která pohánějí inovace. Stejně jako v minulosti nabídneme velmi kvalitní technický obsah a možnost otevřeného přístupu k manažerům SUSE, technickým expertům i našim plánům do budoucna, to vše v unikátním a kreativním stylu a s osobnostmi, které definovaly SUSECON v průběhu posledních let.“

Je pro nás ctí, že si SUSE vybralo Prahu pro svou nejdůležitější globální konferenci. Je to skvělá příležitost propagovat Open source technologie v České republice. Návštěvníky čekají zajímavé přednášky a unikátní možnost setkat se a navázat kontakty nejen s lídry z IT průmyslu, ale i se zahraničními kolegy ze stejných odvětví,“ dodává Miroslav Kořen, regionální manažer společnosti SUSE pro Českou republiku a Slovensko.

SUSE coby průkopník v oblasti open source softwaru pražskou konferencí zároveň oslaví 25 let své existence. Společnost poskytuje spolehlivý linuxový operační systém, cloudovou infrastrukturu a řešení pro ukládání dat, jež firmám přinášejí větší míru kontroly a flexibility. SUSE vyniká v inženýrské oblasti, poskytuje špičkové služby a bezkonkurenční ekosystém partnerství. To vše je hnacím motorem pro vývoj produktů a podpory, jež pomáhá zákazníkům zvládat složité situace, snižovat náklady a spolehlivě zajišťovat služby, u nichž nesmí dojít k výpadkům.


SUSECon Logo17 1132017.png

Nahoru

Příspěvky

SUSECON 2017 poprvé v Praze: již za dva týdny! Vyhrajte lístky na globální konferenci
RoyalTom 21. 09. 2017, 09:40:46
Odpovědět  Odkaz 
Vysledky porad nikde
Lukáš Jelínek Re: SUSECON 2017 poprvé v Praze: již za dva týdny! Vyhrajte lístky na globální konferenci
Lukáš Jelínek 21. 09. 2017, 10:06:04
Odpovědět  Odkaz 
Losování proběhne dnes odpoledne, poté zveřejníme výsledky.

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Redakce

Redakce

Redakční tým magazínu LinuxEXPRES.


| blogPublic Relations

Význam archivace e-mailů roste a jde o nedílnou součást kybernetické odolnosti

E-maily jsou jedním z nejcennějších a nejautentičtějších informačních zdrojů naší doby. Uprostřed pandemie exponenciálně vzrostl objem e-mailů, přičemž digitalizace a práce na dálku se staly jádrem kontinuity podnikání.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 10. April

Zapojte se do tvorby distribuce Mageia

Podílejte se na vytváření balíčků pro Mageiu, dělejte, co je potřeba, staňte se baličem


Pavel Fric

Pavel Fric, 13. March

Lollypop

Lollypop je hudební přehrávač navržený, jak ukazuje jeho podoba, aby výborně zapadl do pracovního...


Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Všechny blogy »