přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, SUSECON 2017 poprvé v Praze: již za dva týdny! Vyhrajte lístky na globální konferenci

SUSECON 2017 poprvé v Praze: již za dva týdny! Vyhrajte lístky na globální konferenci

SUSECON 2017

Světová konference o open source zaměřená na Linux, OpenStack, CEPH, Cloud Foundry, kontejnerová řešení Docker a NFV se koná 25. až 29. září 2017 v hotelu Hilton.


Praha letos hostí světovou akci zaměřenou na Linux a open source řešení SUSECON 2017. Od 25. do 29. září 2017 se do hotelu Hilton sjedou odborníci na open source řešení z celého světa, aby se zabývali nejnovějšími trendy v softwarově definovaných infrastrukturách na bázi Linuxu, OpenStack a Ceph. Linuxexpres.cz je mediálním partnerem této akce a díky tomu se jí můžeš zúčastnit i Ty, dokonce zcela zdarma! Stačí, když redakci správně odpovíš na následující otázku:

Kdy a kde se konal první ročník konference SUSECON?

Ze správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří od nás obdrží volné vstupenky na SUSECON 2017 v hodnotě tisíc euro. Účastníci konference se mohou těšit na klíčová témata spojená s technologií open source, jako jsou Infrastructure-as-a-Service, Platform-as -a-Service, Container-as-a-Service, NFV, softwarově definovaná úložiště a software definované sítě. SUSECON nabídne také přednášky a prezentace od odborníků ze společnosti SUSE a jejích partnerů, intenzivní workshopy o řešeních, jež nabízí SUSE a bezplatné certifikační zkoušky. Celkem je připraveno přes 120 přednášek, workshopů a certifikačních zkoušek, jejichž výčet naleznete na webu konference www.susecon.com.


Po velmi úspěšném loňském ročníku, který proběhl ve Spojených státech, se v roce 2017 vracíme do Evropy, kde chce SUSECON oslovit ještě více uživatelů firemních technologií,“ říká Michael Miller, prezident strategických aliancí a marketingu ve společnosti SUSE. „SUSECON zosobňuje to nejlepší z naší firemní kultury – otevřenost ve všech aspektech našich obchodních vztahů, inteligentní přístup k využití výhod open source a touhu podporovat komunitní řešení, která pohánějí inovace. Stejně jako v minulosti nabídneme velmi kvalitní technický obsah a možnost otevřeného přístupu k manažerům SUSE, technickým expertům i našim plánům do budoucna, to vše v unikátním a kreativním stylu a s osobnostmi, které definovaly SUSECON v průběhu posledních let.“

Je pro nás ctí, že si SUSE vybralo Prahu pro svou nejdůležitější globální konferenci. Je to skvělá příležitost propagovat Open source technologie v České republice. Návštěvníky čekají zajímavé přednášky a unikátní možnost setkat se a navázat kontakty nejen s lídry z IT průmyslu, ale i se zahraničními kolegy ze stejných odvětví,“ dodává Miroslav Kořen, regionální manažer společnosti SUSE pro Českou republiku a Slovensko.

SUSE coby průkopník v oblasti open source softwaru pražskou konferencí zároveň oslaví 25 let své existence. Společnost poskytuje spolehlivý linuxový operační systém, cloudovou infrastrukturu a řešení pro ukládání dat, jež firmám přinášejí větší míru kontroly a flexibility. SUSE vyniká v inženýrské oblasti, poskytuje špičkové služby a bezkonkurenční ekosystém partnerství. To vše je hnacím motorem pro vývoj produktů a podpory, jež pomáhá zákazníkům zvládat složité situace, snižovat náklady a spolehlivě zajišťovat služby, u nichž nesmí dojít k výpadkům.


SUSECon Logo17 1132017.png

Nahoru

Příspěvky

SUSECON 2017 poprvé v Praze: již za dva týdny! Vyhrajte lístky na globální konferenci
RoyalTom 21. 09. 2017, 09:40:46
Odpovědět  Odkaz 
Vysledky porad nikde
Lukáš Jelínek Re: SUSECON 2017 poprvé v Praze: již za dva týdny! Vyhrajte lístky na globální konferenci
Lukáš Jelínek 21. 09. 2017, 10:06:04
Odpovědět  Odkaz 
Losování proběhne dnes odpoledne, poté zveřejníme výsledky.

Odpovědět

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz