přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Hack Week v SUSE již toto pondělí

Hack Week v SUSE již toto pondělí

V pondělí začíná v pobočkách SUSE po celém světě Hack Week - týden, kdy si vývojáři mohou dělat co chtějí.


Všichni máme čas od času nápad, co by se nám tak hodilo naprogramovat. Někteří z nás se do toho i pustí ve svém volném čase. Hack Week je týden organizovaný ve firmě SUSE, po který mají všichni vývojáři nařízeno nepracovat na svých každodenních povinnostech, ale místo toho se v pracovní době naplno věnovat takovýmto vedlejším projektům. Všichni najednou a můžou si tak vzájemně pomáhat a spolupracovat, včetně spolupráce s komunitou. Jedním ze zajímavých projektů pro následující týden je například znovuoživení ARM portu pro openSUSE. Pokud vás zajímá, co vše se bude příští týden dít, portál openSUSE.cz připravuje podrobné zpravodajství o průběhu Hack Weeku.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Michal Hrušecký

Michal Hrušecký


  • Distribuce: openSUSE, Gentoo, Android
  • Grafické prostředí: PekWM

| blogPublic Relations

Synology High Availability

Pro mnoho podniků a organizací je dnes životně důležitá nepřetržitá dostupnost jejich IT systémů. Výpadky a odstávky totiž způsobují stále větší škody, což vyvíjí tlak na IT oddělení, aby zajistila maximální dostupnost dat a klíčových aplikací.

Pokračování ...Public Relations

Linux a poker aneb Jde to dohromady?

Dávno jsou pryč doby, kdy se uživatelé Windows smáli těm, kteří preferují jiný operační systém. Dřív bylo samozřejmě náročnější především na Linuxu spustit jakékoliv hry, nicméně v dnešní době to už takový problém není.

Pokračování ...