přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Je tady ownCloud 9

Control

Je tady ownCloud 9

ownCloud

Technologie pro „vlastní cloud“ ownCloud má novou verzi 9. Přináší například více možností práce s obsahem v rámci spolupráce, nový aktualizátor nebo podepisování kódu.


reklama

Tvůrci technologie ownCloud ohlásili novou verzi 9. Tato verze přináší například nové možnosti kolaborativní práce s obsahem – lze ho komentovat a přidávat štítky. Možnosti spolupráce uživatelů rozšiřují také nové notifikace. Federační funkce nyní umožňují volitelné automatické propojování serverů (které si mohou předávat jména uživatelů).

Nový ownCloud získal také nový aktualizační nástroj a pro ochranu integrity kódu se využívá jeho podepisování. Nové je také API pro úložiště. Vylepšena byla instalace aplikací ownCloud z Appstore a následná aktualizace těchto aplikací.

Nahoru

(Jako ve škole)
Průměr: 1,00 | Hodnotilo: 1
 

Top články z OpenOffice.cz

Příspěvky

Je tady ownCloud 9
Vlado 10. 03. 2016, 14:41:05
Odpovědět  Odkaz 
Bohužiaľ som aktualizoval príliš skoro, na FreeBSD-10.2 sa mi aktualizátor zasekne na chýbajúcej triede. Podľa mňa to rýchlo opravia. Owncloud nie je pre mňa kritický, takže čakám. Zálohy samozrejme mám.

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Šéfredaktor LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře a podniká v oblasti informačních technologií. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video a také se věnuje (v Čechách poměrně málo známému) powerkitingu.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu
  • Grafické prostředí: KDE
  • Hodnocení autora: ***

| proč linux | blog