přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Je tady ownCloud 9

Je tady ownCloud 9

ownCloud

Technologie pro „vlastní cloud“ ownCloud má novou verzi 9. Přináší například více možností práce s obsahem v rámci spolupráce, nový aktualizátor nebo podepisování kódu.


Tvůrci technologie ownCloud ohlásili novou verzi 9. Tato verze přináší například nové možnosti kolaborativní práce s obsahem – lze ho komentovat a přidávat štítky. Možnosti spolupráce uživatelů rozšiřují také nové notifikace. Federační funkce nyní umožňují volitelné automatické propojování serverů (které si mohou předávat jména uživatelů).

Nový ownCloud získal také nový aktualizační nástroj a pro ochranu integrity kódu se využívá jeho podepisování. Nové je také API pro úložiště. Vylepšena byla instalace aplikací ownCloud z Appstore a následná aktualizace těchto aplikací.

Nahoru

Příspěvky

Je tady ownCloud 9
Vlado 10. 03. 2016, 14:41:05
Odpovědět  Odkaz 
Bohužiaľ som aktualizoval príliš skoro, na FreeBSD-10.2 sa mi aktualizátor zasekne na chýbajúcej triede. Podľa mňa to rýchlo opravia. Owncloud nie je pre mňa kritický, takže čakám. Zálohy samozrejme mám.

Přidat názor

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blogPublic Relations

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

SpacebornModerní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.

Pokračování ...


TNS

Public Relations

Šedá eminence kamerových systémů. Na co si dát pozor při výběru VMS

AlefSoftware pro správu videa, zkráceně VMS (z anglického video management software) stojí trochu na pozadí kamerových systémů. Přitom právě VMS jako pomyslný „manažer a tiskový mluvčí“ bezpečnostních kamer určuje, jak dobře se vy nebo váš zákazník s kamerami domluvíte. A také jaký užitek kamerový systém přinese.

Pokračování ...


Redakční blog

Pavel Fric

Pavel Fric, 26. February

QElectroTech

Kreslení elektrotechnických i jiných výkresů


Pavel Fric

Pavel Fric, 03. February

MuseScore

Verze notačního editoru 3.6 s důrazem na notosazbu


Pavel Fric

Pavel Fric, 21. August

Sayonara Player 1.5.1

Přehrávač, jak má být. Poslední dobou vývoj šlape


Všechny blogy »

2N