přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Kniha Makrá v OpenOffice.org

Kniha Makrá v OpenOffice.org

Pre všetkých záujemcov o programovanie makier v OpenOffice.org sme pripravili knihu Makrá v OpenOffice.org.


Kniha Makrá v OpenOffice.org (ISBN 978-80-970479-0-0) vznikla na základe článkov o programovaní makier, ktoré boli zverejnené v rokoch 2005 – 2009 na portáli Inet.sk. Kniha je zverejnená pod licenciou Licence Creative Commons Creative Commons BY-ND (uveďte autora, nezasahujte do diela).

Na 270 stranách sa o. i. dozviete ako sa nahrávajú makrá, zoznámite sa s príkazmi jazyka StarOffice Basic, naučíte sa pracovať s dialógmi atď. Pravdaže, všetky časti sú sprevádzané praktickými príkladmi makier, ktoré sú zamerané hlavne (ale nielen) na typografické úpravy textu.

Kniha bola vytvorená pre internetový denník Inet.sk za podpory Liberix, o. p. s., na ktorých stránkach je aj k dispozícii. Stiahnite si knihu Makrá v OpenOffice.org z portálu Inet.sk alebo z portálu Liberix, o. p. s.

Poznámka Liberix, o.p.s.

Pokud jste někdy chtěli podpořit konkrétního člověka, který vytváří užitečné věci pro ostatní, máte přiležitost. Pošlete jakoukoliv částku na účet 2100055120/2010, do poznámky uveďte "Pastierik". My váš dar panu Pastierikovi rádi přidáme a i nadále ho budeme podporovat. 

Liberix, o.p.s. je nezisková společnost, která aktivně propaguje open source software. Spravuje obsah tohoto a jiných webů. Více o společnosti na webu Liberix.cz.

Nahoru

Odkazy

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Vlastimil Ott

Vlastimil Ott

Spolupracuji s obecně prospěšnou společností Liberix, školím LibreOffice, WordPress, rozumím open source.


  • Distribuce: Xubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: Xfce

| proč linux | blog