přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Konference LinuxDays 2013 hledá přednášející, přihlaste se

Konference LinuxDays 2013 hledá přednášející, přihlaste se

linuxdays.png

Letošní ročník konference LinuxDays se uskuteční 5. a 6. října 2013 v areálu ČVUT v Praze Dejvicích. Nabídky přednášek je možné posílat do poloviny srpna.


Konference se zaměřuje především na:

  • linuxové distribuce a jiné unixové systémy
  • počítačové sítě
  • serverová řešení
  • vývoj softwaru

Organizátoři nabádají, aby se nikdo nenechal tímto zadáním odradit: "Pokud máte zajímavou přednášku týkající se IT, technologií, informatiky, elektroniky či jiného tématu, určitě nám ji pošlete."

Své návrhy na přednášky můžete zasílat do pátku 16. srpna. Příspěvky mohou být v češtině, slovenštině nebo angličtině. 16. srpna bude formulář uzavřen, návrhy zpracovány, profiltrovány a do 25. srpna bude zveřejněn seznam navržených prezentací k hlasování. Hlasování bude probíhat dva týdny a bude ukončeno 7. září, kdy budou vybrány vítězné návrhy. Finální rozhodnutí bude oznámeno nejpozději 9. září 2013.

LinuxEXPRES je mediálním partnerem konference.

Nahoru

Odkazy

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Vlastimil Ott

Vlastimil Ott

Spolupracuji s obecně prospěšnou společností Liberix, školím LibreOffice, WordPress, rozumím open source.


  • Distribuce: Xubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: Xfce

| proč linux | blogPublic Relations

Bezpečné zálohování a spolehlivá obnova dat jsou odpovědí na všudypřítomnou hrozbu ransomwaru

VeeamUž to tak vypadá, že ransomware ze světa nezmizí, a organizace se tomu musí přizpůsobit, aby dokázaly tuto hrozbu přežít a zajistit odolnost svého podnikání vůči jejím dopadům. Na ransom­ware se musíme přestat dívat jako na náhodnou událost, ale vnímat ji jako stále přítomnou hrozbu, kdy už není otázka, zda a kdy, ale jak často nás zasáhne.

Pokračování ...Public Relations

Jak se chránit před zranitelnostmi? MSP službou!

ZebraPočet softwarových zranitelností neustále roste – zatímco v roce 2021 bylo dle informací katalogu CVE zjištěno celkem 20 171 zranitelností, vloni došlo k dalšímu nárůstu na rekordních 25 277 případů. Navíc také roste jejich závažnost, a i v roce 2022 se zvýšil počet tzv. kritických zranitelností. Mezi nimi například proslulý Log4J.

Pokračování ...Public Relations

Průkopnická automatizovaná obrana pohyblivých cílů

SophosS tím, jak se prostředí kybernetických hrozeb stává stále složitějším, bezpečnostní týmy čelí rapidnímu nárůstu počtu hrozeb. Mnoho organizací se potýká s vysokým počtem výstrah a falešně pozitivních hlášení, což vede k neustálému úsilí o jejich vyřešení a zbytečnému zatěžování zdrojů a snižování účinnosti zabezpečení.

Pokračování ...