přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, LinuxDays popáté: více komunity, stánků a zahraničních přednášejících

LinuxDays popáté: více komunity, stánků a zahraničních přednášejících

LinuxDays

Pátý ročník konference LinuxDays nabídne opět desítky hodin přednášek a workshopů. Také letos bude na akci více stánků, workshopů, přednášek i zajímavých lidí. 


Největší česká (nejen) linuxová konference LinuxDays nabídne už popáté spoustu přednášek ve čtyřech sálech, workshopy, stánky zajímavých projektů, ale třeba i výbornou kávu. Přijďte do Dejvic 8. a 9. října a určitě se něco nového dozvíte a naučíte.

Letos nás čeká všeho o něco víc: více přednášek, více workshopů, více přednášek v angličtině a více stánků. Celkem bylo letos na konferenci přihlášeno více než 78 hodin obsahu k hlasovani – 95 přednášek a 15 wokshopů. Že je o konferenci velký zájem ukázalo už hlasování, ve kterém svá oblíbená témata volilo 625 lidí, kteří volbě celkem věnovali 254 hodin.

LinuxDays

Bylo z čeho vybírat a nakonec nás čeká 58 hodin zajímavého obsahu – 62 přednášek a 14 workshopů. Budou se týkat Linuxu, počítačových sítí, bezpečnosti, serverových řešení a mnoha dalších odvětví.

Dozvíte se novinky týkající se linuxových kontejnerů , jaké jsou trendy v architekturách CPU, jak se postavit k bezpečnosti HTTPS, co s narůstajícím množstvím DDoS útoků, jak monitorovat svou síť pomocí OpenWRT či jak programovat populární ESP8266 a jak bude vypadat jeho nástupce ESP32. Program je velmi nabitý a pestrý, stejně jako jsou nabité i prostory FIT ČVUT.

Opět jsme rozšířili sekci stánků, čeká nás Audiovizuální centrum Silicon Hill, Robodoupě, BRMlab, Silicon Hill, Python, Mozilla, vpsFree.cz a mnoho dalšího. Pustíme se společně také pořádně do drátů – vykašleme se na buzzwordy a místo IoT budeme prostě zapojovat a bastlit. Přidejte se!

Stánky na LinuxDays

Poprvé nás čeká také Retroherna, což znamená spoustu starého železa, které ale ještě nepatří do starého železa. Zahrajte si klasiky všech klasik na tom nejméně moderním hardware, který sice neoplývá výkonem, ale obsahuje duši.

Přijďte na akci, vstup je zdarma, stačí se zaregistrovat. Odměnou vám bude víkend se zajímavými lidmi nad zajímavými tématy, případně nad výbornou kávou od Kofárna.cz.

Tisková zpráva

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz