přejít na obsah přejít na navigaci

Linux E X P R E S, Nové projekty v EMC {code}

Nové projekty v EMC {code}

EMC {code}

Firma EMC představila nové open-source projekty zastřešené pod EMC {code}.


Společnost EMC Corporation představila v rámci EMC {code} jeden úplně nový open-source projekt a jednu novou verzi dalšího projektu. Tím úplně novým je Polly. Umožňuje přidělování úložišť v plánovacích prostředích, jako jsou Cloud Foundry, Docker, Kubernetes nebo Mesos. Zavádí centralizovanou službu plánování úložišť propojenou s plánovači kontejnerů. Polymorfní řešení dovoluje rozvíjet kód a zároveň zachovat původní algoritmus beze změn.

U projektu REX-Ray byla vydána nová verze 0.4. K dispozici je nová volitelná architektura klient-server, která mimo jiné integruje již zmíněné řešení Polly. Mezi dalšími novinkami lze zmínit podporu úložiště EMC ScaleIO v2.0 nebo Docker 1.11 Volume API.

Nahoru

Přidat téma diskuse

Nejsou podporovány žádné značky, komentáře jsou jen čistě textové. Více o diskuzích a pravidlech najdete v nápovědě.
Diskuzi můžete sledovat pomocí RSS kanálu rss 
 

Top články z OpenOffice.cz

Lukáš Jelínek

Lukáš Jelínek

Dlouholetý člen autorského týmu LinuxEXPRESu a OpenOffice.cz. Vystudoval FEL ČVUT v oboru Výpočetní technika. Žije v Kutné Hoře, podniká v oblasti IT a zároveň pracuje v týmu projektu Turris. Ve volném čase rád fotografuje, natáčí a stříhá video, občas se věnuje powerkitingu a na prahu čtyřicítky začal hrát tenis.


  • Distribuce: Debian, Kubuntu, Linux Mint
  • Grafické prostředí: KDE

| proč linux | blog